Pokazała brzuch kilka godzin po porodzie. „Jesteś pewna, że już urodziłaś?!”

Młoda mama wciąż wygląda jak ciężarna...
Pokazała brzuch kilka godzin po porodzie. „Jesteś pewna, że już urodziłaś?!”
źródło: Instagram (instagram.com/thegeorgiaedit)
25.02.2018

Strach przed ciążą i porodem zazwyczaj wcale nie dotyczy bólu. O wiele większym zmartwieniem dla większości z nas jest to, kiedy i czy w ogóle wrócimy do dawnej formy. Nic w tym dziwnego - celebrytki i blogerki wywierają ogromną presję, by stało się to jak najszybciej. Niektóre z nich prosto z porodówki biegną na siłownię i przechodzą na rygorystyczną dietę.

Ona nie za bardzo się tym przejmuje. Georgia jest modelką, a prywatnie żoną gwiazdy angielskiego zespołu McFly, Danny`ego Jonesa. 31-latka pod koniec stycznia br. urodziła syna, a teraz zdecydowała się upublicznić zdjęcie wykonane zaledwie kilka godzin po rozwiązaniu. Nie po to, żeby się żalić czy robić z siebie bohaterkę, ale przemówić do rozsądku znerwicowanych na tym punkcie kobiet.

Zrobiła to w naprawdę mistrzowski sposób, na co dowodem jest kilkadziesiąt tysięcy polubień pod tym zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Zobacz również: Fit mama pokazała brzuch miesiąc po porodzie. Fani w szoku

Georgia Jones

źródło: Instagram (instagram.com/thegeorgiaedit)

„Oto ja kilka godzin po urodzeniu małego Coopera. Tłuste włosy, ścierpnięte nogi, opuchnięte ciało, wielkie majtki i bardzo pusty, ale wciąż trzęsący się brzuch. Ale nic bym w tym nie zmieniła.

Czy tęsknię za ciałem z czasu ciąży? Absolutnie tak (i to dobrze). Czy zrobię wszystko, kiedy dojdę do siebie i będę na to gotowa, żeby wrócić do dawnego stanu? Oczywiście! (co też jest całkiem w porządku).

Ale wiecie co… Nawet jeśli nie będzie to do końca możliwe, to i tak jestem spokojna. Moje ciało wypchnęło tego małego człowieka na zewnątrz! Dobrze się spisało i jestem z niego bardzo dumna - napisała Georgia Jones. Ale to nie jedyny przykład jej matczynej szczerości.

Zobacz również: Wszyscy wiedzą, jak wygląda brzuch po ciąży. A po czterech?

Georgia Jones

źródło: Instagram (instagram.com/thegeorgiaedit)

„O tym rzadko mówią, kiedy przygotowujesz się do roli mamy… Numer 1: Pocisk z kupy. Jasnożółta, lepka i dopada cię w najmniej oczekiwanym momencie”.

 

Georgia Jones

źródło: Instagram (instagram.com/thegeorgiaedit)

„To nie jest seksowne walentynkowe selfie! Oto ja i moje przekrwione piersi… Są rozgrzane do czerwoności, twarde jak kamień i bardzo bolesne. Mam wrażenie, że zaraz mleko z nich eksploduje”.

Zobacz również: 10 dziwnych rzeczy, które dzieją się z twoim ciałem podczas ciąży

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
obeah (Ocena: 5) 25.02.2018 16:00
Nic nie udowadnia ani nie pomaga. To jest naturalne kurwa mać! Wytrzymać już nie mogę z tymciagłym pokazywaniem tego, że coś jest spoko. Każdy ma swój rozum i niech go używa, logiczne, że brzuch nie robi się od razu płaski po porodzie to prosta wiedza z fizjologii ale nie instamadki muszą nam to pokazywać i się szczycić "patrz jaka jestem fajna"....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2018 15:36
Boże jakie to obrzydliwe jak można to pokazywać? A na widok tej kupy pewnie bym się porzygała. Brzuch wygląda raczej słabo...no ale każdy pokazuje się od najlepszej strony, więc jeśli tylko to ma do zaoferowania światu życzę powodzenia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2018 12:20
Nigdy,ale to nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie obnarzają sią w internecie? Dlaczego pokazują swoje życie,dzieci itd. PO CO??????
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2018 03:50
Trochę to straszne, że w dzisiejszych czasach bardzo czesto pierwszym noworodkiem z jakim obcuje kobieta, jest jej własne dziecko. Kiedyś dzieci wychowywano kolektywnie i od malego dziewczynki pomagały przy mlodszym rodzenstwie, kuzynostwie, czy dzieciach sąsiadki. Wtedy swieżo upieczonym mamą było łatwiej, bo wiedziały dokładnie co je czeka i nie byly tak przerażone. Dzisiejsze madki biorą się właśnie z tego samotnego macierzyństwa i nie mam tu na myśli braku partnera, tylko braku wsparcia najbliższego otoczenia i wczesniejszego obcowania z takimi maluchami.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo