Te ZDJĘCIA Z PORODÓWKI mają nas zachęcić do rodzenia dzieci (18+)

Jeśli jeszcze nie czujesz instynktu macierzyńskiego - spójrz na te fotografie.
Te ZDJĘCIA Z PORODÓWKI mają nas zachęcić do rodzenia dzieci (18+)
źródło: Facebook (facebook.com/birthbecomesher)
23.02.2018

Każda matka twierdzi, że poród to być może trudne, ale równocześnie jedno z najwspanialszych doświadczeń w życiu. Postronni obserwatorzy mogą mieć co do tego wątpliwości. Wydanie na świat nowego życia to przecież także ból, pot, krew i łzy. Organizatorzy tego konkursu fotograficznego nie mają zamiaru tego ukrywać. Ale mają też nadzieję, że zgłoszone do niego zdjęcia pozwolą niektórym odkryć piękno macierzyństwa.

Birth Photography Contest to plebiscyt zorganizowany przez portal „Birth Becomes Her”. Jego celem było wybranie najpiękniejszych kadrów dokumentujących ciążę oraz poród. Spośród ponad tysiąca zgłoszonych prac wybrano kilka najlepszych, obok których trudno przejść obojętnie. Nagrody przyznano w różnych kategoriach - głównej, poród, karmienie piersią, ciało po ciąży czy macierzyństwo.

Zobaczcie niektóre z nich. Myślicie, że faktycznie zachęcą kobiety do rodzenia dzieci?

Komentarze (30)

Ocena: 4.87 / 5
gość (Ocena: 5) 25.02.2018 07:36
To tylko fizjologia, nie ma w tym nic pięknego a szczególnie w umęczonej kobiecie. We Francji znakomita większość kobiet rodzi z zzo bo nikt nie jest nienormalny żeby godzić się na pękanie tkanek i cierpienie. W Polce tylko kobiety chcą cierpieć, wmawiając sobie ze to lepsze i oczekują później ukłonów od faceta, a dla mężczyzn nie ma to żadnego znaczenia i nigdy nie docenia tego ze ktoś na własne życzenie cierpi ..... i słusznie, bo to istoty racjonalne i gdyby to oni rodzili liczyłby się tylko szczęśliwy finał i zdrowe dziecko a nie kto więcej przeszedł .... Jestem w ciąży i moim zdaniem te zdjęcia są porostu straszne ! Te kobiety wyglądają jak zwierzęta, krzyczące z bólu i odarte z godności przez wszystkich ludzi to obserwujących. Mój mąż uważa Ze to okrutne zmuszać kobietę bez jej zgody do takiego bólu i zdecydowaliśmy o cc , oczywiście nigdy nie wiesz czy to najlepsza decyzja w danym przypadku , oby wszystko poszło dobrze a ja mam dzięki temu spokoj ducha .
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 23.02.2018 21:59
Wręcz przeciwnie. Nigdy nie chciałam dzieci i żadne zdjęcia mnie nie przekonają. Wręcz mnie to obrzydza. Zarówno sama ciaza jak i poród.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 23.02.2018 21:35
Przecież to jest piękne i niesamowite!!! Z żywej istoty rodzi się nowe życie, przez 9 miesięcy mieszka w wodzie, by potem wydostać się na ląd. Biologia i ewolucja są wspaniałe!!
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 23.02.2018 16:53
Akurat w czasach obecnych jest tak duże przeludnienie,że nikt nie powinien być zachęcany do rozmnażania. Zasobów ziemskich brakuje,wszystko na wyczerpaniu,a ludzie ścigają się jak zające. Wszędzie bezrobocie,a my żyjemy ponad stan. Już jest nas 7miliardów!!!! Niech każdy ma tyle dzieci ile chce,albo wcale. Akcje promocyjne zostawcie marketom
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 23.02.2018 15:04
Wynajmę surogatke i po problemie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo