12-LETNIA MATKA ujawniła, kto jest ojcem dziecka. Jego nikt nie podejrzewał

Wcześniej podejrzewano, że zgwałcił ją ojczym albo brat.
12-LETNIA MATKA ujawniła, kto jest ojcem dziecka. Jego nikt nie podejrzewał
źródło: vk.com
26.01.2018

Z roku na rok przybywa młodocianych matek, które rodzą dzieci na długo przed uzyskaniem pełnoletności. 15-latka w ciąży nikogo już specjalnie nie dziwi. W 2016 roku padł niechlubny rekord Polski, bo w Kielcach mamą została 12-letnia dziewczynka romskiego pochodzenia. Ojcem maleństwa okazał się 29-latek.

Rok później podobna historia rozegrała się u naszych wschodnich sąsiadów. Na Ukrainie rodzina powiększyła się 12-letniej Tanii Luciszyn, która szybko zyskała ogromną sławę. Wszystko dzięki zainteresowaniu mediów. Dziewczynka wystąpiła m.in. w popularnym talk show, gdzie ze łzami w oczach przekonywała, że potomstwo jest efektem gwałtu.

Podejrzenia padły na jej ojczyma i dwóch braci. Dziś już wiemy na pewno, z kim zaszła w ciążę.

Zobacz również: Ciężarne nastolatki robią selfie z wielkimi brzuchami. Najmłodsza z nich ma 15 lat!

najmłodsza matka

źródło: InterTV

We wrześniu 2017 roku dziewczynka źle się poczuła. Kiedy mama zawiozła ją do szpitala, okazało się, że to nie żadna choroba, ale... akcja porodowa. Chwilę później 12-latka urodziła dziecko. Jej rodzina zaprzecza, aby wiedziała o stanie błogosławionym. Zauważyli, że brzuch Tanii się powiększył, ale byli przekonani, że po prostu przytyła.

Do tej pory nie było wiadomo, kto jest ojcem pociechy. Najpierw dziewczyna milczała, a później zaczęła przekonywać, że padła ofiarą gwałtu. Sprawcą miał być ktoś z najbliższego otoczenia. Badania DNA wykluczyły, by stał za tym jej ojciec i starsi brata. Wykluczono również ojcostwo 18-letniego sąsiada.

Kilka dni temu Tania wyznała prawdę. Tatuś faktycznie pochodzi z jej najbliższej rodziny.

Zobacz również: Nastoletnie matki lansują się w Sieci! „Mają się czym chwalić?” - pytają krytycy

najmłodsza matka

źródło: InterTV

Jak relacjonują media, policja postawiła dziewczynie ultimatum - albo wreszcie wyznasz prawdę, albo stracisz prawa rodzicielskie. Przerażona 12-latka uległa i wyznała, że drugim rodzicem noworodka jest jej 14-letni kuzyn (brat cioteczny) Ostap. Zaprzeczyła także, by doszło do gwałtu.

Według niej do zapłodnienia doszło w jej domu. Mieli wtedy razem oglądać film pornograficzny, który sprowokował ich do zbliżenia. Chłopiec najprawdopodobniej usłyszy zarzuty, ale raczej nie trafi za kratki. Jest na to za młody.

Myślicie, że będą dobrymi rodzicami?

Zobacz również: Nastolatki w ciąży palą papierosy, żeby urodzić mniejsze dzieci!

najmłodsza matka

źródło: vk.com

Tania z córką Dianą i rodzicami chrzestnymi dziecka

Komentarze (32)

Ocena: 4.88 / 5
Ewka (Ocena: 5) 03.04.2018 16:30
Ukraińcy to patologia należy wygonic ich z Polski
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.03.2018 11:54
A co znaczy: być dobrym rodzicem? Całe moje życie przekonana byłam, że jestem tzw.dobrą matką. Robiłam wszystko lub prawie wszystko, aby moje dziecko było szczęśliwe...hm. to co usłyszałam niedawno zaprzecza moim przekonaniom. Tak więc...Co oznacza bycie dobrym rodzicem?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.01.2018 19:06
To nie jest nie swiadomosc na temat seksu, tylko dostep do filmow erotycznych itd. Z jednym się zgodze, ze nie zdawali sobie sprawy jakie mogą być skutki naśladowania doroslosci. Tak się dzieje, gdy kontrola dorosłych jest nie wystarczajaca.
odpowiedz
kriss (Ocena: 5) 29.01.2018 17:09
Zacznijmy od tego że wyzywanie tej dziewczynki od najgorszych jest bezsensowne ponieważ ta ciąża nie wynika z puszczalstwa lecz moim zdaniem wynika z tego że nie wiedzieli co robią! Zobaczyli film chcieli tak samo, niekoniecznie wiedzieli do czego to prowadzi! Takie dzieci nie są świadome skutków i w większości przypadków nie wiedzą co robią, dla nich to zabawa. Brak edukacji seksualnej robi swoje, ale znajdą się przeciwnicy którzy stwierdzą że edukacja seksualna demoralizuje młodzież. A czy to Ukraina, Polska czy Niemcy nie ma znaczenia więc nie piszcie że Ukraina to ciemnogród bo w Polsce też się takie sytuacje zdarzają i to nawet dorosłe kobiety które nie wiedziały że są w ciąży.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 27.01.2018 16:05
Ukraina i wszystko jasne ! I wy chcecie tą patologie w Polsce ?!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo