Fit mama pokazała brzuch miesiąc po porodzie. Fani w szoku

Inne blogerki szybciej dochodzą do siebie...
Fit mama pokazała brzuch miesiąc po porodzie. Fani w szoku
źródło: Instagram (instagram.com/emilyskyefit)
26.01.2018

Emily Skye to jedna z najpopularniejszych fit blogerek, którą na Instagramie obserwuje już niemal 2,5 mln fanów. 32-letnia trenerka z Australii teoretycznie niczym nie różni się od swoich równie popularnych koleżanek po fachu - promuje zdrowy tryb życia, namawia do ćwiczeń, zwraca uwagę na to, co je i motywuje ludzi, by wstali sprzed komputera. Kiedy zaszła w ciążę, wszyscy byli przekonani, że sobie nie odpuści.

Stało się inaczej. Młoda kobieta uczciwie przyznaje, że dla dobra dziecka przestała niemal zupełnie ćwiczyć, porzuciła rygorystyczną dietę i zaczęła spełniać swoje kulinarne zachcianki. Efekty widoczne są gołym okiem. Nie jest jedną z tych wysportowanych matek, które w czasie ciąży nie przybrały ani trochę tkanki tłuszczowej. Ona przytyła ponad 20 kg i nie ma zamiaru za to przepraszać.

18 grudnia 2017 roku urodziła córeczkę, której otrzymała imię Mia. W przeciwieństwie do niektórych fit-matek - z porodówki wcale nie pobiegła na siłownię. Minął ponad miesiąc od porodu, a ona wciąż nie wygląda idealnie. I tego też się nie wstydzi.

Zobacz również: Fit blogerka pokazała brzuch w zaawansowanej ciąży. Fani nie spodziewali się takiego widoku...

Emily Skye

źródło: Instagram (instagram.com/emilyskyefit)

„Tak wiele się zmieniło w ciągu zaledwie jednego roku! Kochałam swoje ciało, zanim zaszłam w ciążę, ale teraz uwielbiam je nawet bardziej. To szalone, jak wielki był mój brzuch pod koniec ciąży. Ludzkie ciało jest naprawdę niesamowite… To, do czego jesteśmy zdolne, dosłownie nie mieści mi się w głowie.

Moje ciało należało nie tylko do mnie, ale umożliwiło powstanie nowego życia. I wciąż tak jest. Jestem z niego naprawdę dumna i mam nadzieję, że jeszcze mi posłuży dla dobra córki. Matki są niesamowite i powinnyśmy być z siebie dumne! To nic łatwego i właśnie tego doświadczam. Ale na pewno nie poddam się presji, żeby „wrócić do siebie” jak najszybciej.

Albo karać się za to, że moje ciało nie wróciło jeszcze do stani sprzed ciąży” - wyznaje.

Zobacz również: Tak małego ciążowego brzucha jeszcze nie widziałaś. To już 9. miesiąc, a on prawie w ogóle nie urósł!

 

Emily Skye

źródło: Instagram (instagram.com/emilyskyefit)

„Dla mnie to totalnie nierealne, aby w krótkim czasie wrócić do dawnej formy. Od pięknego, ale gigantycznego brzucha do zupełnie płaskiego i wysportowanego. Zdecydowałam się celebrować swoje ciało bez względu na jego kondycję, wagę czy rozmiar. Chcę być zdrowa fizycznie i psychicznie dla mojego dziecka.

Chcę być znowu zgrabna i w dobrej formie, ale wiem, że potrzebuję na to czasu, konsekwentnego działania i cierpliwości. Chcę stawiać przed sobą realne cele” - twierdzi Emily Skye.

Jej poruszający wpis zdobył już niemal ćwierć miliona polubień. Komentatorki nie kryją zachwytu nad jej mądrością i dojrzałością.

Zobacz również: Oto jak Kylie Jenner ukrywa ciążowy brzuszek!

Emily Skye

źródło: Instagram (instagram.com/emilyskyefit)

Emily z córeczką

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anapolis (Ocena: 5) 27.01.2018 11:03
Wreszcie jakaś normalna, która po porodzie zajęła sie dzieckiem a nie biega na siłownie. Brawo!
odpowiedz
Ala (Ocena: 5) 26.01.2018 10:05
Super! Dla mnie jest jasne, że jak chcesz zdrowo schudnąć, to pomyśl trochę zanim podemiesz jakąkolwiek próbę manipulowania w organizm. W naturze nic nie ginie... Poczytajcie sobie książkę Nowaka, Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii ; dzięki tej książce zrzuciłam po ciąży 22kg i wróciłam do swojej poprzedniej wagi:) chce mi się skakać z radości! polecam wszystkim zdesperowanym! I najważniejsze jem prawie wszystko krajowe, dobre bo Polskie :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.01.2018 07:48
Przed ciążą wyglądała bardzo dobrze - po... Moim zdaniem to robienie dobrej miny do złej gry i pocieszanie samej siebie komentarzami innych grubasek. Jest naturalnie, ale na pewno nie pięknie. Niestety - ciąża zmienia ciało i nie powinno się nikomu wmawiać, że rozstępy i brzuch, jak balon są wspaniałe.
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo