Co zrobić, aby nie sięgać wciąż po gotowe obiadki dla dziecka?

Polecamy prosty sposób!
Co zrobić, aby nie sięgać wciąż po gotowe obiadki dla dziecka?
16.11.2017

Bardzo często zwyczajnie nie mamy czasu na przygotowanie posiłku dla malucha, nie mówiąc już o posiłkach dla całej rodziny. Przydałby się pomocnik, prawda? I to taki, który nie będzie wykręcał się zmęczeniem czy brakiem czasu. Najprostszym rozwiązaniem zazwyczaj jest kupowanie gotowych przetworzonych posiłków, które niekoniecznie mogą wyjść na zdrowie naszemu maleństwu. Nareszcie pojawiło się rozwiązanie tego problemu!

 

Gotuj dla całej rodziny

Rozglądając się za urządzeniem gotującym, zwróć uwagę na nowość od francuskiej firmy Babymoov. Urządzenie All in one Nutribaby+ posiada dwa pojemniki do gotowania na parze, dzięki czemu możesz być pewna, że ugotowane produkty zachowują swoje wartości odżywcze. Co więcej, możemy przygotować kilka posiłków jednocześnie, a więc nie tylko dla maleństwa, ale też dla całej rodziny. Nutribaby+ będzie też czuwać nad całym procesem pogotowania: poinformuje cię sygnałem dźwiękowym i wizualnym o zakończonym gotowaniu, niedostatecznej ilości wody, a nawet o niedostatecznym zmieszaniu produktów. A ty? Możesz w tym czasie spokojnie doglądać twojego malucha!

 

 

 

Liczy się różnorodność!

Monotonia w kuchni może sprawić, że wyrośnie ci mały niejadka, którego nie będzie interesować, co zjada, nie mówiąc już o przyrządzaniu zdrowych posiłków. Powielając schematy żywieniowe, możesz też niechcący pominąć ważne składniki odżywcze. Specjalna pokrywka w urządzeniu Nutribaby+ umożliwia dorzucanie składników w dowolnym momencie gotowania, dzięki czemu możesz za każdym razem szybko i łatwo przyrządzać zupełnie nowe danie. Nutribaby+, oprócz blendowania i gotowania na parze, potrafi też rozmrozić żywność, a nawet idealnie ugotować jajka.

 

Pamiętaj o alergiach

Bardzo przydatnym rozwiązaniem w urządzeniu Nutribaby+ jest aplikacja, wspomagająca żywienie dzieci cierpiących na alergie pokarmowe. Po wpisaniu składników, na które uczulony jest twój maluch, aplikacja podpowie ci gotowe przepisy na potrawy, które nie będą zawierały alergenów i jednocześnie będą w pełni wartościowe. To proste rozwiązanie rozwiązuje problemu wielu mam, które codziennie muszą poświęcać naprawdę sporo czasu nad planowaniem diety małego alergika.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.11.2017 20:52
Połączenie parowaru z blenderem..i jakieś pierdoły dodatkowe jak zwykle mało użyteczne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo