Turkusowy makijaż oczu krok po kroku

06 Maja 2009

Seksowna, letnia mieszanka zieleni, turkusu i złota, w której twoje powieki będą prezentowały się zachwycająco!

Turkusowy makijaż oczu krok po kroku

Poniżej, na prawie 30 fotografiach, możecie zobaczyć, jak krok po kroku wyczarować ten zjawiskowy letni makijaż. Możecie być pewne, że z takim malunkiem na powiekach będziecie czuć się wyśmienicie. Aby bez kłopotu go stworzyć, będziecie potrzebować:

  • cienia w kolorze zielono-złotym;
  • cienia w kolorze niebieskim;
  • cienia w kolorze granatowym;
  • cienia w kolorze turkusowym;
  • biało-złotego sypkiego rozświetlacza;
  • czarnej kredki;
  • czarnego tuszu do rzęs.

Zacznij od pokrycia powiek niebieskim cieniem. Następnie na okolice wewnętrznych kącików nanieś nieco zielono-złotego. Na środku powieki rozprowadź dokładnie cień turkusowy, a bliżej zewnętrznego kącika - granatowy. Postaraj się, aby oba stopiły się ze sobą tak, by granica była niewidoczna. Ponownie wróć do cienia zielono-złotego i delikatnie obwiedź nim oko wzdłuż załamania powieki. Wewnętrzny kącik oraz dolną powiekę pokryj biało-złotym rozświetlaczem, a następnie sięgnij po czarną kredkę i tusz do rzęs. Gotowe!

Zobacz także:

Podręczny skarbiec makijażowych sztuczek

Garść porad, jak zatuszować zmęczenie, wyszczuplić policzki, zmniejszyć nos i powiększyć usta.

Klasyczny makijaż w stylu Claudii Schiffer

Krok po kroku doradzamy, jak się malować, by osiągnąć tak spektakularny efekt jak znana top modelka.

Gabriela Mostowicz-Zamenhof

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (255)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-02 22:22:00

no właśnie. Jeden dzień tylko był artykuł, o co chodzi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-11 19:30:00

gdzie jest ten makijaż

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-10 21:34:00

Kilka dni temu były świetne zdjęcia... A dziś nie dosyć, że na papilocie nie można tego artykułu znaleźć to i tu brak zdjęć... A szkoda bo makijaż bomba...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-10 17:20:00

Gdzie to jest??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-07 19:46:00

nie ma zdjec

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-07 08:51:00

Fajne Podobają mi się te zdjęcia krok po kroku bo ja zazwyczaj maziam cieniem bez sensu do uzyskania efektu :) A dziewczyna jest bardzo ładna chociaż fotografa powinna ustrzelić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-07 01:39:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] gadanie. skąd stereotyp, że ktoś, kto pisze, że dziewczyna jest brzydka ma mieć kompleksy i zastrzeżenia do swojej urody? sądze, że te z nas, które są ładne właśnie mają prawo się na ten temat wypowiedzieć. brzydka [/quote] Niekoniecznie zastrzeżenia do swojej urody, lecz na pewno zły nastrój, bądź parszywy charakter. Zły nastrój czyli np. zbliżająca się ciota, kłótnia z mamą, tatą, bratem czy chłopakiem, zła ocena w szkole - wszystko to (i wiele innych rzeczy!) powoduje, że ludzie nie są w dobrym humorze, chcą się na czymś wyżyć, a najlepiej jest pojechać komuś anonimowo. A realu już nie są tacy odważni. A jeśli nawet, to jeszcze nie spotkali bardziej wkurzonego od siebie człowieka. Tym charakteryzują się min. nastolatkowie, ludzie niestabilni emocjonalnie, właśnie zakompleksieni itd. Człowiek szczęśliwy NIE POTRZEBUJE wyzywania innych od głupich, brzydkich itd.[/quote] Ty jeszcze nawet nastolatką nie jesteś więc się nie wypowiadaj.[/quote] Uderz w stół...! Nastolatką JUŻ nie, więc coś nie coś wiem o świecie dziecinko. EOT

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-07 00:08:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] gadanie. skąd stereotyp, że ktoś, kto pisze, że dziewczyna jest brzydka ma mieć kompleksy i zastrzeżenia do swojej urody? sądze, że te z nas, które są ładne właśnie mają prawo się na ten temat wypowiedzieć. brzydka [/quote] Niekoniecznie zastrzeżenia do swojej urody, lecz na pewno zły nastrój, bądź parszywy charakter. Zły nastrój czyli np. zbliżająca się ciota, kłótnia z mamą, tatą, bratem czy chłopakiem, zła ocena w szkole - wszystko to (i wiele innych rzeczy!) powoduje, że ludzie nie są w dobrym humorze, chcą się na czymś wyżyć, a najlepiej jest pojechać komuś anonimowo. A realu już nie są tacy odważni. A jeśli nawet, to jeszcze nie spotkali bardziej wkurzonego od siebie człowieka. Tym charakteryzują się min. nastolatkowie, ludzie niestabilni emocjonalnie, właśnie zakompleksieni itd. Człowiek szczęśliwy NIE POTRZEBUJE wyzywania innych od głupich, brzydkich itd.[/quote] Ty jeszcze nawet nastolatką nie jesteś więc się nie wypowiadaj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-06 23:48:00

[quote="Gosc"]gadanie. skąd stereotyp, że ktoś, kto pisze, że dziewczyna jest brzydka ma mieć kompleksy i zastrzeżenia do swojej urody? sądze, że te z nas, które są ładne właśnie mają prawo się na ten temat wypowiedzieć. brzydka [/quote] Niekoniecznie zastrzeżenia do swojej urody, lecz na pewno zły nastrój, bądź parszywy charakter. Zły nastrój czyli np. zbliżająca się ciota, kłótnia z mamą, tatą, bratem czy chłopakiem, zła ocena w szkole - wszystko to (i wiele innych rzeczy!) powoduje, że ludzie nie są w dobrym humorze, chcą się na czymś wyżyć, a najlepiej jest pojechać komuś anonimowo. A realu już nie są tacy odważni. A jeśli nawet, to jeszcze nie spotkali bardziej wkurzonego od siebie człowieka. Tym charakteryzują się min. nastolatkowie, ludzie niestabilni emocjonalnie, właśnie zakompleksieni itd. Człowiek szczęśliwy NIE POTRZEBUJE wyzywania innych od głupich, brzydkich itd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-06 23:42:00

[URL=http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=mamutka36&b=1][IMG]http://images.chomikuj.pl/button/mamutka36.gif[/IMG][/URL] Zapraszam kochane papilotki po nowości filmowe. Mam też np. dodatki i akcesoria do sims2 . Buziaczki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz