Pomalowała tylko część twarzy. Nie uwierzysz, jak wygląda druga połowa!

07 Września 2016

Osiągnięcie takiego efektu wymagało wiele pracy. Jej cera nie jest idealna...

thepowerofmakeup

Kelsie Swygart ze Stanów Zjednoczonych jest profesjonalną stylistką paznokci. Interesuje się także makijażem, wciąż szkoląc się w tym temacie. Trenuje przede wszystkim na sobie, co przy jej urodzie jest sporym wyzwaniem. Twarz młodej kobiety jest w całości pokryta gęstymi piegami. Ich ukrycie wymaga odpowiedniej techniki i idealnie dobranych kosmetyków. Właśnie pokazała, co jest w stanie osiągnąć.

Na swoim Instagramie opublikowała kilka zdjęć, które udowadniają, że prawidłowo wykonany make-up naprawdę czyni cuda. Zaznaczyła jednak, że nie wstydzi się swojej prawdziwej twarzy. Ukrycie naturalnej cery potraktowała jako zabawę i ćwiczenie. Przy okazji uświadomiła niektórym, że nigdy nie wiadomo, co kryje się pod grubą warstwą „tapety”

Domyślasz się, jak wygląda bez podkładu, fluidu i pudru?

Zobacz również: Ta niepozorna Japonka to mistrzyni makijażu. Nie uwierzysz, jak wygląda bez niego!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-09 10:24:56

te brwi są fatalne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-07 02:47:33

chciałabym wiedzieć, który podkład tak pięknie zakrywa wszystko i jeszcze nie podkreśla każdej suchej skórki i innych zmarszczek ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-07 09:09:25

ja też ;p mi nawet tymi dobrze kryjącymi i korektorem trudno ukryć małego pryszcza a te wszystkie prezentowane dziewczyny zawsze maja tak idealną cereępo zrobieniu makijazu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-07 14:03:00

Też mnie to zastanawia. Nie mam i nigdy nie miałam większych problemów z cerą, ale jak mi coś wyskoczy to jakiego podkładu i korektora bym nie użyła to nie jestem w stanie tego zamaskować. Nie wiem czy to kwestia rodzaju cery, czy tego, że one używają jakiś naprawdę super ciężkich, mocno napigmentowanych podkładów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-08 00:03:46

Photoshop i dobre oświetlenie też robi swoje. Na zdjęciu może wydawać się gładka i perfekcyjna za to gdybyś zobaczyła ją na żywo - wtedy dostrzeżesz grubą warstwę makijażu, zbyt grubą:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1