Tal Peleg - wizażystka, która tworzy dzieła sztuki na oczach swoich klientek. To trzeba zobaczyć!

22 Kwietnia 2015

Choć ten make-up ten na pewno nie nadaje się na co dzień, jest naprawdę zachwycający!

Tal Peleg

Nietypowe talenty i umiejętności przyciągają rzeszę wiernych obserwatorów. Wie o tym Tal Peleg, makijażystka, która tworzy prawdziwe dzieła sztuki na oczach swoich klientek. Kreuje dobrze znane nam z dzieciństwa bajkowe wizje, odtwarza dzieła największych malarzy, operując bogactwem kolorów i tworząc często trójwymiarowy, niepowtarzalny efekt. Jej konto na Instagramie, w poszukiwaniu inspiracji, obserwuje aż 128 tys. użytkowników!

Peleg to artystka pochodząca z Izraela, która zajmuje się tworzeniem naprawdę niesamowitego makijażu scenicznego. Tal prywatnie jest szczęśliwą mężatką od ponad dwóch lat, kocha koty i jest wegetarianką. Czasami dzieli się pewnymi informacjami na swój temat z wiernymi obserwatorami na Instagramie, których ma naprawdę sporo! Nic dziwnego, że Peleg zdobyła tak wielką popularność, skoro jej wizje stanowią prawdziwe dzieła sztuki. 

Podczas gdy my mamy problemy ze stworzeniem perfekcyjnego kociego oka, Tal zainspirowana bajkami z dzieciństwa, przy pomocy kosmetyków, potrafi narysować na powiece Śpiącą Królewnę, Małego Księcia czy Śnieżkę. Peleg czerpie także z malarstwa, odtwarzając choćby twórczość surrealisty Salvadora Dali. 

Zobaczcie efekty pracy utalentowanej makijażystki z Izraela. Choć ten make-up ten na pewno nie nadaje się na co dzień, jest naprawdę zachwycający!

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-24 15:26:00

re: Tal Peleg - wizażystka, która tworzy dzieła sztuki na oczach swoich klientek. To trzeba zobaczyć!

10-boskie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-22 11:35:05

re: Tal Peleg - wizażystka, która tworzy dzieła sztuki na oczach swoich klientek. To trzeba zobaczyć!

Przepiękne, brawa za talent!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1