Pokazała się bez makijażu i szybko tego pożałowała. „Wyglądasz jak POTWÓR Z BAGIEN!”

20 Listopada 2016

W Internecie szczerość nie popłaca. Hejterzy brzydzą się jej trądzikiem.

makijaż cery trądzikowej

W Internecie szczerości jest jak na lekarstwo. Największe gwiazdy Sieci udają kimś, kim nie są, a ich fani uwierzą niemal we wszystko. To wyjątkowo sztuczny świat, w którym nie ma miejsca na słabości, kompleksy, choroby. Kiedy ktoś odważy się pokazać prawdę - szybko tego żałuje. Hejterzy potrafią zniszczyć każdego.

Dobrze wie o tym Radka Kovacova, która z zawodu i pasji jest makijażystką. Słowaczka (mieszkająca w Londynie) efektami swojej pracy dzieli się na Instagramie. Ale zdaniem niektórych „fanów” pokazuje za dużo. 21-latka zdecydowała się ujawnić, jak wygląda bez perfekcyjnie wykonanego make-up`u.

I tym właśnie podpadła. W komentarzach aż roi się od opinii, że zamiast inspirować - obrzydza.

Zobacz również: Czy tak straszny trądzik da się zamaskować? TAK! One potrafią to zrobić perfekcyjnie! (Foto PRZED & PO)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Renka
(Ocena: 5)
2016-11-20 22:11:26

Przecież wiadomo, że pod makijażem dziewczyna może mieć fatalną cerę, to żadna nowość. Po prostu pokazuje jak można wyglądać w mocnym make up'ie, co w tym złego? Chodziłam na wizaż i stylizację 2 lata temu i serio widziałam i uczyłam się co można zrobić z ludzką twarzą za pomocą kosmetyków. Z jednej strony piękne, z drugiej niesamowite...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-20 18:14:20

Takie nieprzychylne komenetarze chyba piszą ludzie, którzy żyją oderwani od rzeczywistości. Dla mnie to raczej jasne, że to co widać na tych wszystkich wypacykowanych zdjęciach jest po prostu zrobione a nikt nie jest idealny w rzeczywistości. Bardzo współczuje tej dziewczynie, a z drugiej strony to że potrafi się tak "zrobić" to tylko świadczy o jej profesjonaliźmie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-20 16:19:00

Poniekąd rozumiem te komentarze, chociaż nie uważam, że są dobre. Jeśli ktoś pokazuje nieskazitelną cerę i urodę na istagramie, to tego właśnie oczekuję osoby, które obserwują profil.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Sandra
(Ocena: 1)
2016-11-20 10:54:31

Przysiegam portal zenujacy smieci fb......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Nika
(Ocena: 5)
2016-11-20 02:44:43

Śliczna dziewczyna, nie ma co się przejmować pustakami. Ktoś kto nigdy nie miał do czynienia z problemami skórnymi nie ma prawa oceniać takich osób.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1