Cienie stworzone z myślą o wieczornych wypadach: Poznaj paletę Afterdark marki Urban Decay!

19 Kwietnia 2017

Nikt nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku, a przecież o to chodzi!

cienie do powiek

Paleta stworzona z myślą o wieczornych wypadach. Nasycone kolory sprawdzą się w każdej sytuacji - nieważne, gdzie poniosą Cię nogi! Szalona noc, czy romanyczna kolacja? Bez względu na to, jak planujesz spędzić wieczór paleta Afterdark na pewno Cię nie zawiedzie! Z Urban Decay zawsze możesz być pewna, że Twój look będzie wyjątkowy!

Paleta zawiera 10 porywających kolorów - 7 zupełnie nowych i 3 kultowe, uwielbiane przez wszystkie dziewczyny zakręcone na punkcie make-up`u. Kiedy zachodzi słońce, wszystko może się zdarzyć - to hasło głównie inspirowało twórców palety Afterdark. Ten produkt ma wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wieczornego makijażu. Zawiera metaliczne odcienie, które zmieniają barwę w zależności od tego, jak pada na nie światło. Nikt nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku, a przecież o to chodzi!

Przekonasz się sama, żę dzięki tej palecie Twoje życie nabierze koloru!

Paleta Afterdark (349zł) jest dostępna w sklepie www.urban-decay.pl, w sieci Sephora oraz online pod adresem www.sephora.pl.

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Koala
(Ocena: 2)
2017-05-03 10:49:19

A ja marzyłam o tej palecie. Czekałam na dostawę od urban decay. Mam ją i wcale nie jest dobra. Kilka cieni jak czerwien i fiolety sa ok. Zolte sa brzydkie, niebieskie tragedia. Braz ok. Pigmentacja lepsza przy makijazu palcem, nie pedzlem. Mam 2 palety ze smashboxa, 2 z the balm, cienie z maca, inglota, sephory. Tej palety nie kupilabym ponownie. Cholernie droga + srednia jakosc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1