Nowość marki Bobbi Brown - Lip Pencil

11 Listopada 2014

Gładko przesuwa się po ustach, równomiernie rozprowadzając kolor, dzięki czemu bardzo łatwo uzyskasz pożądane efekty.

Lip Pencil od Bobbi Brown

Bobbi uważa, że kredka do ust to najszybszy i najłatwiejszy sposób na naturalne podkreślenie ich piękna. Aby pomóc kobietom wydobyć wdzięk drzemiący w ich ustach, Bobbi zdecydowała się rozszerzyć ofertę proponując 19 nowych kolorów Lip Pencil.

W bogatej ofercie konturówek do ust znajdziesz taką, która idealnie pasuje do każdego makijażu i każdych ust — matowych, błyszczących i wydatnych. Doskonała na każdą porę, wspaniale uwydatniająca naturalne piękno.

Lip Pencil od Bobbi Brown gładko przesuwa się po ustach, równomiernie rozprowadzając kolor, dzięki czemu bardzo łatwo uzyskasz pożądane efekty - nadasz idealny kształt, podkreślisz linię ust oraz osiągniesz pożądany kolor, a zarazem wydłużysz trwałość pomadki. Unikalna formuła konturówki sprawia, że jest bardzo trwała i nie rozmazuje się.Do każdej kredki dołączona jest temperówka, by zagwarantować Ci maksymalną precyzję podczas aplikacji produktu.

Sposób użycia:

Nałóż na usta pomadkę, następnie obrysuj wargi kredką. Ruchy wykonuj delikatnie, nie naciskając zbyt mocno, by rysowane linie nie były przesadnie grube. Aby przedłużyć trwałość pomadki, obrysuj i wypełnij konturówką całą powierzchnię warg, a następnie nałóż pomadkę lub błyszczyk. Na koniec delikatnie obrysuj wargi.Aby uzyskać najbardziej naturalny wygląd, zadbaj o to, by końcówka konturówki była lekko zaokrąglona.

Sugerowana Cena: 91 zł

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Marta
(Ocena: 5)
2015-01-29 14:45:41

re: Nowość marki Bobbi Brown - Lip Pencil

Czemu tu ciągle pojawiają się wpisy od tej marce? Ani słowa o innych, np. ARTDECO?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ania
(Ocena: 5)
2014-11-29 12:50:43

casting

S t a t y ś c i.... Modelki ...Modele ...do filmów seriali 150zł/dzień.......... f a c e b o o k. com / C a s t i n g D o F i l m u

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1