W ich przypadku makijaż to KONIECZNOŚĆ. Bez niego wyglądają fatalnie! (ZDJĘCIA)

11 Lipca 2017

Porównaj fotografie PRZED i PO. Szokująca przemiana.

make up

Z pewnością nie zdziwi cię stwierdzenie, że wiele z nas nie wyobraża sobie życia bez makijażu. Bez podkreślonych rzęs, pomalowanych oczu, kryjącego podkładu i pudru zazwyczaj nie wychodzimy z domu. Niektóre kobiety bez odpowiednio „zrobionej” twarzy nie są w stanie pokazać się nawet życiowemu partnerowi. Niezależnie od tego, czy uznamy to za terror piękna, czy sposób na lepsze samopoczucie, jedno jest pewne – makijaż potrafi zdziałać cuda.

Nie oszukujmy się, z biegiem lat nasza twarz nie jest już taka gładka, pojawiają się pierwsze zmarszczki i przebarwienia. W mediach widujemy wyłącznie perfekcyjnie wyglądające panie, więc chcemy się do nich chociaż w niewielkim stopniu upodobnić. Makijaż zaczął być standardem, a nie zachcianką zapatrzonej w siebie elegantki.

W niektórych przypadkach nie tylko podkreśla urodę, ale umożliwia wręcz zupełną zmianę wizerunku. Krótkie rzęsy, opuchlizna pod oczami, zmiany trądzikowe... Mankamentów jest sporo i z większością z nich profesjonalny make-up jest w stanie sobie poradzić. Najlepszym dowodem na to są kobiety, które możecie zobaczyć w naszej galerii. Szokująca przemiana!

Polecamy także: Dziewczyny PRZED i PO obcięciu włosów (Fryzjer je oszpecił?)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
3.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-14 19:32:08

W żadnym przypadku makijaż nie jest koniecznością. Jeśli one nie chcą się malować to niech się nie malują. Współczuję dziewczyną które myślą że muszą to robić. A autorka artykułu niestety musi być smutnym człowiekiem, jeśli jest takiego zdania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-13 01:15:10

Ten artykul jest fatalny a nie one

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Amelia
(Ocena: 5)
2017-07-11 19:26:04

To nie jest makijaż tylko tapeta! Bez przesady, przecież taka ilość makijażu totalnie zmienia wygląd człowieka, a chyba jednak każdy powinien dbać o to żeby wyglądać autentycznie... chodziłam swego czasu do progresu na wizaż i stylizację i tam faktycznie malowałyśmy się czasem tak żeby nas nikt nie poznał... no ale to na potrzeby zajęć, a nie żeby tak wyjść do ludzi!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Oliwia
(Ocena: 5)
2017-07-12 17:35:17

Mam takie same odczucia... niby piękny makijaż, ale jednak jest go za dużo, jest za mocny. Mógłby być jakiś taki bardziej naturalny... A kierunek szkoły fajny skończyłaś, możesz być po tym wizażystką?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-11 11:37:50

Przecież są piękne bez makijażu. Nie rozumiem albo tego artykułu i rozumowania "autorki" albo dzisiejszego świata. Niestety stawiam na obie wersje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-11 09:34:13

Nie rozumiem dlaczego koniecznosc. Wiekszosc z nich wyglada jak normalne kobiety bez makijazu. Nie ma o co robic wielkiego halo. Z eszta chocby nie wiem jak ktos wygladal bez makijazu, to jego wybor czy chce nosic czy nie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-11 03:12:28

Tylko 8,9 I 10 wyglądają fatalnie bez makijażu, reszta to NORMALNE dziewczyny które mają ładne buzie bez makijażu, nie wciskajcie ludziom bzdur.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-11 09:28:52

Zgadzam się z przedmówczynią. W większości panie są ładne i bez makijażu, więc gadanie, że MUSZĄ go robić to jakaś wierutna bzdura. Powiem więcej, patrząc na większość tych makijaży mam ochotę oczy zamykać. Delikatny makijaż, który ukryje wady a podkreśli zalety (bodajże pani nr 9) - jak najbardziej ok, ale większość tych kobiet (np. ta z tytułowego obrazka) ma namalowane maski! Za grube brwi, sztuczne rzęsy i przerysowane kontury. Naprawdę ktoś uważa, że to ładne?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1