Olśnij go swoim wyglądem: Jak pomalować usta na walentynki?

12 Lutego 2017

Chcesz go olśnić w ten wieczór? Pomaluj usta na...

kolor ust

Wiele osób mówi, że walentynki to kiczowate święto dla nastolatek, bo osoby, które naprawdę się kochają, codziennie okazują sobie miłość. Mimo wszystko każdego roku 14 lutego sale kinowe przeżywają prawdziwe oblężenie, za witrynami restauracji oraz kawiarni widać pary siedzące przy stolikach, a na ulicach przewijają się kobiety z kwiatami i prezentami w rękach. Walentynki mają swoich fanów. Chyba po prostu miło jest się spotkać i spędzić wspólnie wieczór w uroczysty sposób. Poza tym to doskonała okazja, żeby olśnić faceta wyglądem – kupić nową sukienkę, założyć szpilki i zrobić wystrzałowy makijaż.

Obecnie jednym z najpopularniejszych trendów w makijażu jest akcent na usta. Niezależnie od tego, czy masz pełne usta czy małe, możesz używać wyrazistej barwy. Panuje przy tym zupełna dowolność kolorystyczna. A jaki kolor powinnaś wybrać w Dzień Zakochanych?

Oto siedem typów, które powinnaś rozważyć.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Za co kochamy napompowane usta?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-12 20:13:24

głupi artykul na maxa....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
defku
(Ocena: 5)
2017-02-12 16:45:01

Na zdjeciu do artykulu Carmen Carrera, urodzona jako Christopher Roman :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-12 15:41:54

W doborze pomadki, od koloru włosów i oczu ważniejszy jest typ kolorystyczny, który prezentujemy. Ogólnie funkcjonuje najbardziej podstawowy podział na typ chłodny, ciepły i neutralny. Pamiętajmy, że może być chłodna blondynka i ciepła brunetka, ale i ciepła blondynka i chłodna brunetka. To nieprawda, że czerwień pasuje tylko blondynkom, a jaskrawy róż brunetkom. Albo, że intensywne kolory tylko na duże usta - możemy użyć konturówki i pracując na granicy konturu ust możemy je lekko powiększyć. Ja jestem chłodną/neutralną brunetką, ale w zależności od stroju i makijażu oczu, mogą mi podpasować ciepłe oddcienie i też wygląda to dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1