Cienie Kylie Jenner wyprzedały się w kilkanaście minut! Na czym polega fenomen tego kosmetyku?!

29 Lipca 2016

Cały zapas zniknął błyskawicznie ze sklepów. Ile trzeba zapłacić za paletę `Bronze`?

cienie do powiek Kylie Jenner

26 lipca do sprzedaży trafił najnowszy produkt Kylie Jenner – paleta cieni `Bronze`. Jak można było się spodziewać, wyprzedała się w kilkanaście minut. Dziewczyny, którym nie udało się dokonać zakupu, będą miały jeszcze ku temu okazję. Kylie zapowiedziała kolejne serie `Bronze`.

Firma Kylie Cosmetics ma się bardzo dobrze zważywszy na to, że media obiegają pogłoski o skargach na jakość kosmetyków Kardashianki. Chodzi o Lip Kit by Kylie – zestaw składający się z konturówki oraz pomadki. Niepokojące są również wzmianki na temat organizacji zajmujących się prawem pracy, które mają zastrzeżenia co do warunków pracy w fabryce, gdzie powstają produkty. Fankom najwyraźniej to nie przeszkadza – świadczy o tym błyskawiczna sprzedaż palety cieni.

Co mogło przesądzić o tak wspaniałym wyniku sprzedaży? Czy była to popularność nastolatki, która potrafiła wykorzystać media społecznościowe i stała się ulubienicą młodych kobiet? A może `Bronze` jest naprawdę wyjątkowa?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
2.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Magda
(Ocena: 5)
2016-09-29 18:10:54

Zupełnie nie rozumiem dlaczego. Nowa paletka od Artdeco ma ładniejsze kolory :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-30 09:29:09

Cienie się wyprzedały w minutę a nie w kilkanaście. Doczytajcie przed napisaniem artykułu ;) Poza tym 42 dolary za paletę 9 cieni to nie jest tak dużo. Produkty np z Urban Decay są droższe (a jest to marka ze średniej półki). Jeżeli Kyshadows okażą się dobrej jakości to moim zdaniem jest to ok cena.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
...
(Ocena: )
2016-08-02 03:46:21

Urban Decay to marka średniej półki? No ciekawe dla kogo. Cienie Naked są jedynie kilka złotych tańsze od cieni Chanel, pomijając już fakt, że jest ich więcej. Średniej półki to Bourjois, L'Oreal, Irena Eris itp. Urban Decay to marka z wyższej półki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-29 15:18:18

Osoba co to pisała to ktoś nie wykształcony, ponieważ -Kylie Jenner to nie Kardashianka jak napisał w jednym z zdań -zdjęcia nie są dobrze dopasowane do tekstu tylko aby coś było -treści na tej stronie są przeważnie ubogie Moja własna, osobista opinia . Pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1