Carly Mersola: Czy to najbrzydsza ŻYWA BARBIE spośród kobiet-lalek?

09 Sierpnia 2016

Za pulchna i zbyt nieudolnie zoperowana, by przypominać lalkę?

Carly Mersola

Zanim zamruczycie pod nosem: „O nie, znowu artykuł o kolejnej żywej Barbie. Ile można?!”, spieszymy z wyjaśnieniem. My również mamy dość tego tematu. Trudno nam zrozumieć, dlaczego dorosłe kobiety świadomie decydują się na robienie sobie krzywdy, kładąc się pod nóż i starając za wszelką cenę upodobnić do blond zabawki. Mamy nadzieję, że ta chora moda niedługo się skończy, a młode kobiety znów zapragną być naturalne.


Niestety, póki co Internet jest zalewany zdjęciami kolejnych ofiar operacji plastycznych, które są w stanie zrobić naprawdę wiele, by choć trochę przypominać lalkę Barbie. Niektóre są „porobione” tak bardzo, że kompletnie nie przypominają człowieka.


Ostatnio natomiast głośno zrobiło się o dość nietypowej żywej lalce, która… jest pulchna. Carly Mersola jeszcze 8 miesięcy temu była naturalną brunetką. To właśnie wtedy stwierdziła, że powinna przejść transformację, by zyskać pewność siebie. Wydała tysiące dolarów na wypełniacze, sztuczną opaleniznę oraz fryzjera.


- Źle się czułam w naturalnym wydaniu – twierdzi Carly. – Mój 45-letni chłopak wolał mnie w poprzedniej wersji, ale ja teraz czuję się naprawdę piękna i szczęśliwa. Moim zdaniem wyglądam super, a ludzie na ulicy patrzą na mnie z podziwem i zazdrością – dodaje.


Mimo radykalnej metamorfozy, pulchna Barbie nadal nie czuje się w stu procentach idealna. Uważa, że do szczęścia brakuje jej większego biustu. Dziewczyna zaplanowała już kolejną operację, dzięki której miseczkę F powiększy do rozmiaru G. Życzymy powodzenia.


Jak sądzicie, czy to najbrzydsza ze wszystkich dotychczasowych lalek?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

nimka
(Ocena: 5)
2016-08-10 17:09:42

Nie potrafię sobie wyobrazić żeby mój facet miał ochotę coś takiego puknąć. Im więcej takich kobiet na świecie tym bardziej jestem pewna, że nic a nic go ode mnie nie odciągnie. Obawiam się też, że jej aktualny też raczej długo z czymś takim nie wytrzyma i żeby bzyknąć też już potrzebuje wspomagania iqman...bo to ze stresu, że Cię pożre nawet stanąć nie może.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-09 14:02:57

O żesz!!! Co za okaz!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Angela
(Ocena: 5)
2016-08-09 10:30:17

OHHH !!!! NOŻ OTWIERA SIE W KIESZENI. ZAPEWNE AUTOREM JEST "KOBIETA " O WIELKICH KOMPLEKSACH!!!GLUPIA BABO SLUCHAJ ZAZDROSCISZ TYM WSZYSTKIM" BARBI" BO SAMA WYGLADASZ JAK G*WNO! ILE MOZNA WALKOWAC JEDEN TEMAT . ZE KTOS MA JASNE WŁOSY NIEZNACZY ZE JEST BARBI TĘPA STRZAŁO! A PROPO JAKIM TRZEBA BYC KRETYNEM ZEBY WSTAWIAC POPRZEDNIEGO DNIA O "KOBIETACH O APETYCZNYCH KSZTALTACH" a puzniej pisac ze jest brzydka bo gruba!glupia kretynka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-10 16:28:25

Angela nie spinaj się , bo ci tipsy odpadną , bueheheh Angela , z psów?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-09 10:09:34

wygląda jak rasowa burdelmama

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-10 12:36:25

masz racje :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-09 08:58:16

Ohyda i w ogóle na pierwszym zdjęciu wygląda jakby miała Downa ( nie chcę oczywiście obrażać ludzi którzy na prawdę mają tą chorobę) i myślałam że to będzie galeria o "lalce Barbie" z Downem :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 5)
2016-08-09 07:00:44

To ma być lalka Barbie? Ona chyba w życiu tej lalki nie widziała. Nie przypominam sobie, aby lalka Barbie wyszła na rynek w wersji plus size. Operacje plastyczne powinny być jedynie dozwolone dla osób z deformacjami ciała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1