Ta szafiarka robi karierę na Instagramie, a... nikt nie widział jej twarzy! (Burka zasłania ją od stóp do głów)

21 Kwietnia 2017

Muzułmańska blogerka próbuje bawić się modą, na ile pozwala jej religia.

Zulayha Aziz

Blogerki z Instagrama kojarzą nam się z wyjątkową otwartością i luźnym podejściem do życia. Chętnie pokazują swoje zgrabne ciała i nigdy nie fotografują się bez makijażu. Dobrze wiedzą, że popularność to w Internecie nie kwestia osobowości, ale niemal wyłącznie wyglądu. Ale to nie reguła. Poznajcie dziewczynę, która robi furorę w Sieci, a na zdjęciach pokazuje wyłącznie… oczy i dłonie.

Młoda muzułmanka pozostaje wierna tradycji i przez cały czas nosi pełną burkę. Jej strój nie ogranicza się wyłącznie do chusty. Materiał okrywa ją szczelnie od stóp do głów. To jednak nie przeszkadza jej w pozowaniu do zdjęć, które obserwuje już niemal 70 tysięcy fanów. Nietypowa szafiarka nie może sobie pozwolić na zbytnią ekstrawagancję. Jej garderoba to identyczne fasony, ale w różnych kolorach. 

Ładna?

Zobacz również: Jak skromne muzułmanki wyglądają w PEŁNYM MAKIJAŻU? Make-up im służy!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (19)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2017-04-25 18:39:04

A co z naturalną witaminą D? Przecież natura nie może być zła, ale będąc tak zakrytym nie ma możliwości na dostarczenie tej niezbędnej witaminy w normalnej formie! Chociażby to,ale aspektów jest jeszcze więcej. Smutny musi być brak korzystania z piękna natury - słońca, deszczu, swobodnego oddechu. Mężczyźni nie są zwierzętami, więc skoro rządzą w zdecydowanej większości na świecie, bo są "tak mądrzy", to również ich"wyśmienite mózgi" powinny umieć panować nad swoimi instynktami... Kobietom nie wolno czuć?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kufyjhuiy
(Ocena: 5)
2017-04-24 13:03:42

Faktycznie, trzeba mieć niebywałą fantazję modową by zmieniać kolor pieluchy na głowie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-23 21:58:40

To jest ich świat. ...zje....ny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-22 18:50:20

I tak wygląda jak w worku....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: 5)
2017-04-22 12:28:13

A tak nieco poważniej, to przyznam, że przykro mi się robi jak na to patrzę. Jak zaszczute muszą być te kobiety, żeby naprawdę, jak napisano poniżej, "dać się zakuć w szmaty do końca życia". Cos jest tutaj nie tak, nikt mi nie wmówi, że im jest tak dobrze. Może znajdzie się jakaś garstka, wiadomo, ale to na pewno nie jest większość. Przerażające... :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-22 16:45:29

Kobiety wychowane w tej kulturze mają wyprane mózgi, same siebie okłamują, że to jest dla ich dobra. Że to dla ochrony przed zaczepkami, gwałtami, że kobieta jest jak diament, którego piękno należy chronić i zachować dla męża. W ładne słowa owinięte zrzucanie odpowiedzialności za brak kontroli mężczyzn nad sobą i brak szacunku na ofiary, bo tak najłatwiej. Seksualizowanie i demonizacja ciała, a potem niewyżyci mężczyźni wariują na widok odsłoniętego kawałka ciała, a niezakrywające się kobiety uważają za równe prostytutkom.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-25 15:58:03

Anonim wyżej - dokladnie. Przyjeżdżają do Europy i pierdolca do łba dostają bo tutaj kobiety chodzą normalnie ubrane. Ślinią sie na widok kobiety w dresie bo nie mogą pochamować swoich pierdolonych zwierzęcych instynktów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-22 12:07:39

Trzeba mieć zerowy szacunek do siebie żeby dac się zakuć w szmaty do końca życia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-21 18:38:08

łoł. Zmieniła kolor szmat z czarnego na różowy. Niesamowite.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-21 15:06:03

Oho, widzę seksizm robi się modny. Tylko czekać aż tutaj też kobiety stwierdzą, że muszą ulżyć biednym facetom kuszonym przez widok odsłoniętych części ciała o tak seksualnym i wulgarnym charakterze jak włosy i twarz, przecież tylko tak kobieta może być szanowana. Mężczyzna zaś niech chodzi w czym chce, kobiety przecież wcale nie patrzą na ich ciało i nie mają fantazji erotycznych. Na pewno społeczeństwo będzie bardziej wyedukowane, szanujące innych i szczęśliwe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-21 14:39:02

Przede wszytkim to nie burka, tylko nikab, najpierw trzeba wiedzieć o czym się pisze...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
maffka
(Ocena: 5)
2017-04-21 13:38:51

hahah, z jednej strony jako blogerka ma dobrze, bo nie musi się martwic o swoją figure ani ciało, bo kilku kilogramów w tą czy w tą nikt nie zauważy :D ja jednak cieszę się, że nie muszę sie ukrywac i moge pokazywac to co wypracowałam na siłowni, i to co zawdzięczam diecie i IQgreen. :D jestem bardzo zadowolona, ze nie musze chować efektów odchudzania :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz