Instagramowe ślicznotki w rzeczywistości wcale nie są takie idealne. Mamy ich zdjęcia BEZ RETUSZU

11 Czerwca 2018

Zachwycają, ale tylko na Instagramie. Wiemy, jak wyglądają naprawdę.

Zdjęcia z Instagrama kontra rzeczywistość

Często słyszymy, że prawdziwe życie to nie film. W dzisiejszych czasach należałoby raczej powiedzieć - rzeczywistość ma niewiele wspólnego z tym co widzisz w Internecie. A zwłaszcza na Instagramie. W mediach społecznościowych każdy może udawać ideał. Wystarczy odpowiedni kadr, poza, oświetlenie, filtr. Nie zaszkodzi także kilka bardziej inwazyjnych poprawek w programach graficznych.

Zobacz również: Figura tej dziewczyny to najdziwniejsza rzecz, jaką dziś zobaczysz. Górna część ciała zupełnie nie pasuje do reszty!

W efekcie podziwiamy nie prawdziwych ludzi, ale ich wyobrażenie na swój temat. I chociaż teoretycznie zdajemy sobie z tego sprawę, to jednak mimowolnie zaczynamy się do nich porównywać. Każda z nas chciałaby być tak idealna, jak ulubiona blogerka. Nawet jeśli ona sama tak nie wygląda.

Jak wielka jest to pułapka udowadniają te zdjęcia. Zobaczcie internetowe gwiazdy i idolki tysięcy młodych ludzi, które zdecydowały się ujawnić prawdę o sobie. Ta bywa brutalna i choćby za to należy im się ogromny szacunek. Akurat dystansu do siebie możemy się od nich uczyć...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anna
(Ocena: 5)
2018-06-11 09:00:17

Rok temu złożyłam sobie obietnicę i się udało. 15 kg mniej, ładna sylwetka a i skóra była ostro balsamowana i wygląda dobrze, mam 33 lata a czuję się teraz na 25 :) jestem przeszczęśliwa! Przeczytajcie sobie książkę odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, warto, oj warto sama najlepiej wiem po sobie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-11 18:28:46

A gdzie mozna kupic ta ksiazke?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Tymek
(Ocena: 5)
2018-06-11 07:40:02

Niektóre laski tak przerabiają foty, że gdybym na żywo taką poznał i miało coś między nami zajść, to najpierw musiałbym stosować iqman, żeby mój sprzęt w ogóle stanął z podniecenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-11 07:27:18

Odkryliście Amerykę...swoją drogą uj was to obchodzi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1