Zamieniono je w szpitalu, odnalazły się po 56 latach!

17 Maja 2009

Zostały omyłkowo zamienione jako niemowlęta. O swoim istnieniu dowiedziały się z tajemniczego telefonu.

Zamieniono je w szpitalu, odnalazły się po 56 latach!

Kay Rene Reed Qualls i DeeAnn Angell Shafer pewnie nigdy nie dowiedziałyby się o swoim istnieniu, choć mieszkały w tym samym stanie, gdyby nie tajemniczy telefon. Do brata Kay Rene, Bobby’ego, zadzwoniła kobieta, która powiedziała, że znała jego matkę i była sąsiadką państwa Angell. Jej zdaniem, to właśnie ci ludzie wychowali jego siostrę.

Bobby umówił się z kobietą, a ta pokazała mu zdjęcia dziewczynki, która wyglądała jak jedna z jego sióstr. Opowiedziała mu też historię, która wydarzyła się zaraz po porodzie jego siostry. Matce Kay Rene wydawało się, że lekarze pomylili się i dali jej inne dziecko. Uwierzyła wyjaśnieniom, że jest to niemożliwe. Kay Rene i DeeAnn, zaintrygowane historią rodziny, postanowiły się spotkać i zrobić testy DNA, aby odkryć prawdę. Badania potwierdziły, że w szpitalu w stanie Oregon zamieniono dzieci. Prawda wyszła na jaw po 56 latach.

Kobiety postanowiły nie odwracać do góry nogami swojego dotychczasowego życia. Obie mają kochające rodziny i doczekały się wnucząt. Wspólne wydarzenia z przeszłości połączyły je i zaprzyjaźniły się. Ostatnio wspólnie świętowały swoje 56. urodziny.

W tym przypadku nie było tyle dramatyzmu, ile w historii rozdzielonych bliźniaczek, która wydarzyła się w Warszawie. dziewczynki o swoim istnieniu dowiedziały się, kiedy miały naście lat, a ich świat legł w gruzach. W procesie, który rodziny wytoczyły szpitalowi i służbie zdrowia, wygrały gigantyczne odszkodowanie. Mimo tego nie udało się naprawić relacji w rodzinie.

Zobacz także:

Gianna Jessen – urodziła się w trakcie aborcji

Matka postanowiła usunąć ciążę. Mimo zabiegu urodziła się dziewczynka. Wychowała się w rodzinie zastępczej, a teraz jest członkinią organizacji antyaborcyjnych.

Urzędnicy z chłopca zrobili dziewczynkę

Przez źle wpisaną jedną cyfrę w numerze PESEL rodzice chłopczyka nie mogli iść do lekarza, ponieważ w dokumentach figurował jako dziewczynka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (51)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-21 16:32:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] ja dowiedziałam się niedawno że nie jestem dzieckiem mojej mamy powiedziała to w złości poszło o to że do domu pijana wróciłam... powiedziała że mogła uważać zanim wzięła czyjeś dziecko i jeżcze dodała że skoro nie umie mnie wychować to niech mnie wychowa dom dziecka!?[/quote] te słowa musiały zaboleć..[/quote] A JA mam głęboko w d.....ie,że nie jestem prawdziwym dzieckiem moich rodziców.KOCHAM Ich za wszystko, miałam dom, ciepło, opiekę posyłali mnie do szkoły i troszczyki się o mnie-dlatego należy Im się ode mnie miłość dla nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] rodzice to Ci, którzy wychodzwali i troszczyli się przez całe życie a nie Ci, którzy spłodzili.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-19 15:15:00

http://www.youtube.com/watch?v=5p0fsAN1HRM&feature=channel_page

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-18 15:59:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] ja dowiedziałam się niedawno że nie jestem dzieckiem mojej mamy powiedziała to w złości poszło o to że do domu pijana wróciłam... powiedziała że mogła uważać zanim wzięła czyjeś dziecko i jeżcze dodała że skoro nie umie mnie wychować to niech mnie wychowa dom dziecka!?[/quote] te słowa musiały zaboleć..[/quote] A JA mam głęboko w d.....ie,że nie jestem prawdziwym dzieckiem moich rodziców.KOCHAM Ich za wszystko, miałam dom, ciepło, opiekę posyłali mnie do szkoły i troszczyki się o mnie-dlatego należy Im się ode mnie miłość dla nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-18 14:45:00

[quote="Gosc"]to jest mega historia - już powioedzialam połowie znajomych na gg i zaraz powiem reszcie - ale w tamtych czasach takie rzeczy się zdażaly - dziwię się że udało się to odkryć :)[/quote] KURDE, NO NIE WYROBIE ;P. TO CHYBA PISZE TA SAMA OSOBA, BO POD KAŻDYM ARTYKUŁEM JEST "JUŻ SIĘ CHWALIŁAM ZNAJOMYM NA NOWYM GG" , "JUŻ MÓWIŁAM ZNAJOMYM NA TYM NOWYM GG" ETC. ;)))))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-18 13:54:00

to jest mega historia - już powioedzialam połowie znajomych na gg i zaraz powiem reszcie - ale w tamtych czasach takie rzeczy się zdażaly - dziwię się że udało się to odkryć :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-17 21:00:00

[quote]Do brata Kay Rene, Bobby’ego, zadzwoniła kobieta, która powiedziała, że znała jego matkę i była sąsiadką państwa Angell. Jej zdaniem, to właśnie ci ludzie wychowali jego siostrę.[/quote] Nie bardzo rozumiem. To ten brat się czegoś domyślał i szukał dowodów na to? A tą kobietę to po prawie 60 latach coś skłoniło, żeby zadzwonić tam i powiedzieć bratu jednej z nich, że Kay Rene to nie jego siostra, tylko podmieniona w szpitalu dziewczynka? Szczerze mówiąc, to artykuł jest napisany dość niezrozumiale i faktycznie jak się go pierwszy raz czyta, to ciężko go dobrze zrozumieć. A wracając do tej historii: osobiście to nie wiem, co ja bym zrobiła w takiej sytuacji. Te kobiety w sumie już są bardzo dorosłe i zrozumiały wszystko, nie zniszczyło to ich życia aż tak bardzo. Ale co mają począć te dziewczynki z Warszawy? Młode nastolatki, których świat runął praktycznie z dnia na dzień. Nie zazdroszczę i nawet nie potrafię sobie wyobrazić jaki to szok i ból musi być.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-17 19:51:00

[quote="Gosc"]ja dowiedziałam się niedawno że nie jestem dzieckiem mojej mamy powiedziała to w złości poszło o to że do domu pijana wróciłam... powiedziała że mogła uważać zanim wzięła czyjeś dziecko i jeżcze dodała że skoro nie umie mnie wychować to niech mnie wychowa dom dziecka!?[/quote] te słowa musiały zaboleć..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-17 18:12:00

ja dowiedziałam się niedawno że nie jestem dzieckiem mojej mamy powiedziała to w złości poszło o to że do domu pijana wróciłam... powiedziała że mogła uważać zanim wzięła czyjeś dziecko i jeżcze dodała że skoro nie umie mnie wychować to niech mnie wychowa dom dziecka!?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-17 18:09:00

ha! jak pierwszy raz czytałam test, to myślałam, ze to bliźniaczki, ale jak przeczytałam drugi raz, to się zorientowałam, ze nie xd to jest dziwnie napisane, dlatego niektórzy mają problem z odczytaniem xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-17 18:09:00

Poziom komentarzy jest ..... szkoda slow. Czytajcie uwaznie, a nie zostawiajcie komentarza, byle cos napisac.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz