Wsadziła syna do lodowatej wody, napoiła sosem chilli! Portret MATKI - SADYSTKI

28 Sierpnia 2011

A wszystko po to, aby wystąpić w programie telewizyjnym o wychowywaniu dzieci.

jessica beagley

W odpowiedzi na niepożądane zachowanie dziecka rodzice często stosują różne kary. Zwykle są to słowa upomnienia, wyrażenie swojej dezaprobaty. Niektóre matki nie potrafią jednak utrzymać na wodzy własnych nerwów. Skłonne są do naprawdę sadystycznych czynów.

Koszmarem jaki zgotowała dziecku jego własna matka żyją ostatnio cały świat. Jessica Beagley za najdrobniejsze przewinienie wymierzała swojemu 7-letniemu synkowi naprawdę surowe kary. Jednym z jej chorych pomysłów było łapanie dziecka i wlewanie mu na siłę do buzi bardzo pikantnego sosu. Innym sposobem wymierzenia kary był na przykład lodowaty prysznic.

Co ciekawe, kobieta wcale nie chciała ukryć swoich okrutnych czynów. Wręcz przeciwnie, prosiła swoją 10-letnią córkę, aby ta nagrywała wszystko na kamerę. Gotowe filmy Jessica wysyłała później do telewizji. Miała nadzieję, że zostanie zaproszona do programu o wychowywaniu dzieci.

Telewizja rzeczywiście pokazała ten film. Teraz o jej okrutnych czynach wie już cały świat. Kobietę czeka surowa kara. Najprawdopodobniej nie uniknie więzienia. Całą sprawą najbardziej zbulwersowani są Rosjanie – czytamy w portalu Fakt.pl. Torturowany siedmiolatek nie był bowiem rodzonym synem kobiety. Chłopiec pochodził ze Wschodu. Biedne dziecko myślało, że w końcu trafiło na bezpieczny dom, że los się do niego uśmiechnął. Niestety, rzeczywistość okazała się bardzo brutalna.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

"Moja mama i ja mamy tego samego męża..." (Orola rywalizuje z matką o tego samego mężczyznę, rodzi mu dzieci!)

Matka i córka uprawiające seks z tym samym człowiekiem – aż trudno uwierzyć w taką sytuację!

3-osobowa rodzina zjada 100 jajek tygodniowo! (Małżeństwo kulturystów ma obsesję na punkcie mięśni!)

Poznaj historię małżeństwa, które połączyła wspólna pasja.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (82)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-07 23:12:48

miałam niestety babkę, która używała podobnych metod wobec mnie; była sadystką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-04 20:22:14

Przetlumaczylam to od 1:17 : czy możesz otworzyć usta ? chlopiec : nie . Czy wyciągnąłeś dziś 3 karty ? chlopiec : nie . Czy chcesz tu mieszkać ? chlopiec : nie . Jednak chcesz tu mieszkać ? chlopiec : tak.. Czy chcesz żyć w moim domu (dziwne prawie to samo co u góry ) chlopiec : nie . Wiem że wcześniej padło pytanie , nie pamiętam kiedy . - Czy lubisz mnie ? chlopiec : nie .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-25 20:57:59

z*jebałabym k*rwę za coś takiego. Ja patrzę na tego chłopca to ryczę ale bardziej ze wściekłości na tą idiotkę. No żesz kurna jak bardziej można być p*jebanym!? Pi*eprzona sadystka.....!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-18 23:27:12

prawie się popłakałam jak ten chłopczyk płakał pod prysznicem- jak można tak terroryzować dzieci? Biedny chłopiec...nie wierzę, że można być aż tak okrutnym jak ta jędza na filmiku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-03 10:56:43

Zrobiła bym jej tak samo zeby poczuła się jak ten chłopczyk;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-24 08:59:30

nie wierzę, co za potwór mam ochotę zrobić jej duuużą krzywdę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-11 00:31:20

chora kobieta..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-02 00:15:05

brak mi słów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-01 15:49:15

ale dzi*ka za8ebac ja :( jak mogla dziecko biedna co moglo zrobic 7letnie dziecko takiego strasznego . biedne:( takich ludzi tepic trzeba

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-01 11:20:05

Do gazu z nią! Takie je*aki bez szkoły to się tępi! Jak można polewać dziecko lodowatą wodą??!! Czy ona na prawdę kiedykolwiek pomyślała zanim dała dziecku karę??!! Mogła dać mu klapsa, albo postawić w kącie na pół dnia, a nie że wlewa mu sos chili do buzi na chama... Nic dziwnego, że potem się slyszy o patologii w rodzinach i o tym, że dzieci boją się własnych rodziców... To jest ewidentny przyklad na to, że niektórzy nie powinni sprawować opieki nad kimkolwiek :/ Dorosła kobieta i totalnie nierozgarnięta umysłowo...!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz