Urodzeni w złym ciele: Młodzi transseksualiści pokazują swoją przemianę!

04 Kwietnia 2016

Próbują wyglądać jak płeć przeciwna. Z jakim skutkiem?

zmiana płci

Transseksualiści nie mają łatwego życia, co udowadniają kolejne upubliczniane przez nich historie. Wielu z nich musi się ukrywać, a jeśli nawet zdecydują się na pełną otwartość - często tego żałują. Ludzie wciąż nie rozumieją, jak można „urodzić się w złym ciele”. Z tym większym podziwem należy spojrzeć na tych odważnych internautów.

Na Twitterze i Instagramie osoby transseksualne biorą udział w akcji #MomentsInTransistion. Wszystko zapoczątkowała śliczna Kanadyjka, która jeszcze kilka lat temu była chłopcem. Gabrielle Diana wciąż jest w momencie „przejścia”. Czeka na uzyskanie pełnoletności, aby poddać się ostatecznej operacji zmiany płci. Ludzie w podobnej sytuacji za jej przykładem także postanowili się ujawnić.

Zgodnie z prawem i stanem faktycznym wciąż są przedstawicielami płci, z którą się nie identyfikują. Zmieni to dopiero zabieg i decyzja sądu. Współczujecie im, że muszą przez to przechodzić?

Zobacz również: Do niedawna była zwykłą nastolatką. Teraz jest facetem! (Widać jakąś różnicę?)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-04 16:36:13

re: Urodzeni w złym ciele: Młodzi transseksualiści pokazują swoją przemianę!

Na zdjęciach super to wygląda, szczęśliwi, uśmiechnięci ludzie po przemianie, którym się udało żyć po swojemu. Mam bliskiego przyjaciela który jest transem i naprawdę nie jest to takie łatwe. Przez cały czas patrzeć na swoje ciało, którego się nienawidzi. Dodatkowo proces przemiany jest strasznie drogi i czasochłonny. Mnóstwo ludzi się od człowieka odwraca, a do tego dochodzą nieporozumienia w rodzinie. Naprawdę doceniam to że akceptuje swoją płeć w stu procentach, a wszystkim transom życzę siły i wytrwałości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1