Faceci oszaleli na punkcie tej 50-LATKI. Ich zdaniem tak wygląda idealna kobieta

29 Marca 2018

Nie może opędzić się od adoratorów.

Tanya Jaksha

Zasada działania strony Beautiful People od lat wzbudza spore kontrowersje. Jak na portal towarzyski przeznaczony dla pięknych ludzi przystało - konto w serwisie mogą posiadać wyłącznie atrakcyjne osoby, oceniane wcześniej przez inne ślicznotki i przystojniaków. To elitarne grono, do którego należy między innymi nasza bohaterka. Tanya Jaksha bez żadnego problemu stworzyła tam profil i została zaakceptowana przez urodziwą społeczność.

Jak sama twierdzi, jest jedną z najstarszych użytkowniczek serwisu, a równocześnie chyba najbardziej rozchwytywaną. 50-latka nie może się opędzić od adoratorów i wbrew pozorom - mało który jest jej rówieśnikiem. Zadbana blondynka otrzymuje miesięcznie nawet 100 prywatnych wiadomości od zdecydowanie młodszych mężczyzn, którzy koniecznie chcą się z nią umówić na randkę.

Choć sama twierdzi, że czuje się przytłoczona aż tak dużym zainteresowaniem - nic nie wskazuje na to, by popularność spędzała jej sen z powiek. Czuje się doceniona.

Zobacz również: Mamy zdjęcia lolity z Instagrama. Przecież tak NIE POWINNA wyglądać 13-letnia dziewczynka!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-29 11:31:00

porobiona

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-29 11:00:48

Zadbana, dojrzała kobieta, ale jak dla mnie trochę zbyt "zrobiona".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Tesa
(Ocena: 5)
2018-03-29 08:34:41

W zdrowym ciele zdrowy duch! Warto coś zrobić dla siebie. Właściwy ruch i dieta to podstawa zdrowia i dobrej figury. Bilans kaloryczny jest bardzo ważny. W książce Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii jest to ładnie opisane. Jak się chce mieć ładną figurę to trzeba zacząć o siebie dbać nic samo się nie zrobi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1