Szokujący pamiętnik córki pedofila!

14 Lutego 2009

Ofiara miłości ojca po raz pierwszy została wykorzystana, leżąc w śpioszkach w łóżeczku. Ze swoim koszmarem zmierzyła się dopiero po latach, napisała „Kato-tata nie-pamiętnik".

Szokujący pamiętnik córki pedofila!

Autorka „Kato-tata nie-pamiętnik" ukrywa się pod pseudonimem Halszka Opfer (słowo pochodzące z niemieckiego, oznacza ofiarę). Historia zaczyna się w latach 70. na Dolnym Śląsku, zwykła 5-osobowa katolicka rodzina, tata kierownik, mama pracuje w biurze. Jest tylko jedno "ale"... najmłodsza córka zostaje pupilką tatusia, ten poświęca jej najwięcej czasu, potem zaczyna molestować i gwałcić. Koszmar zaczyna się jeszcze w śpioszkach i trwa przez cały okres dorastania. Matka nie reaguje na to, co robi mąż, a autorka poddaje się temu, uważa, że to normalne i tak robią wszyscy tatusiowie:

„Tatuś głaszcze mnie po głowie, rozmawia ze mną czule, jednocześnie wkładając rękę w moje śpioszki. Czuję, że jego palec zaczyna mi wchodzić w podbrzusze, zaczynam się wiercić. Boli. On jednak nie przestaje i wkłada palec jeszcze głębiej. Boli mnie jeszcze mocniej, coraz bardziej się boję i łzy lecą mi strumieniami".

Dziś autorka ma 47 lat, książkę zaczęła pisać po wieloletniej terapii, 3 lata temu. W związku z jej wydaniem, z Halszką porozmawiali dziennikarze „Polski". „Kato-tato nie-pamiętnik" jest czymś w rodzaju niewysłanego listu do rodziców:

„Nawet teraz, choć książka jest już wydrukowana, nadal się boję. Mój brat wściekł się, mówiąc, że zniszczę życie jego dzieciom. Zerwałam z nim kontakt. Najbardziej mnie boli, że mama, która o wszystkim wiedziała, dziś nie poczuwa się do winy. Mówi, że nic nie pamięta. A ja z siostrą mówiłyśmy jej o tym, co się dzieje w domu, gdy jej nie ma. (...) Zadzwoniła do mnie z pretensją: "Nie życzę sobie, żebyś cokolwiek pisała, przyniesiesz nam wstyd"".

Siostra Halszki, podobnie jak ona sama, jest ofiarą pedofilskiej, kazirodczej miłości ojca. Był hipokrytą, który dbał, aby rodzina chodziła do kościoła, przyjmowała księdza po kolędzie i wyglądała na sztandarowy przykład szczęśliwej familii.

W książce znajduje się opis jeszcze jednego dramatycznego wydarzenia, kiedy Halszka zostawia pod opieką dziadka swoją 8-letnią córeczkę:

„Gdy moja córka miała 8 lat, mój ojciec również i ją molestował. To było 16 lat temu. Przyjechałam w odwiedziny do rodziców z córeczką. Z mamą wybrałam się do sklepu. Dziecko zostawiłam z dziadkiem. Kilka dni później rozmawiałam z nią o dojrzewaniu, zwracałam uwagę, aby nie pozwalała na to, gdyby ktoś chciał ją dotykać. "Już mnie ktoś dotykał. Dziadek" - powiedziała. Gdyby ojciec był blisko mnie, chyba bym go zabiła. Chwyciłam za telefon, zadzwoniłam do rodziców. Odebrała mama. Obiecała, że z nim porozmawia. Po rozmowie stwierdziła: "No tak, dotykał ją, ale nie zgwałcił. I cóż się stało?"

Halszka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, brzydzi się siebie i wciąż nie może się pogodzić z tym, co ją spotkało. Po ujawnieniu podobnych historii ludzie zazwyczaj opowiadają, że "to taka porządna rodzina była i do kościoła chodziła". Dopiero po chwili zaczynają kojarzyć pewne fakty, na które nie zwracali uwagi. Szczególnie bulwersujące jest zachowanie matki i brata, dla których najważniejsze jest dobre imię.

Joanna Martel

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (485)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-24 12:29:11

mój ojciec tez mnie dotykał i gwałcił ale nikt nie reagował nawet z rodziny . mam 12 letnia córkę i wcale nawet przez myśl mi nie przeszło żeby zostawiać ja z tym skurwielem. przychodzę tylko tam dla mojej 5 letniej siostry którą tez chronię bo powiedziała mi że TATUŚ ja dotykał zeszłam na dół.dałam mu w pysk, że mu ząb wyleciał i wzięłam moja siostrę poszłam z nią do mojego domu .mieszkam z moim mężem on lubi moja siostrę .mieszka kamila(siostra) mieszka już z nami miesiąc i nikt nie zadzwonili albo nie przyszedł jej odebrać. pisze to po to żebyście mi doradziły co mam zrobić? mamy niewielkie środki finansowe i nie damy rady utrzymać kamili jeszcze dłużej niż 1 tydzień proszę o szybką pomoc z góry dzięki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-22 01:48:20

Jak dla mnie kara smierci dla ojca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-08 20:36:18

zboczeniec z tego ojca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-22 21:46:02

Czytam ta ksiazke i po prostu nie moge bo ciarki i emocje nie pozwalaja mi czytac, odkladam. To co ona opisuje jest nie wyobrazalne, nie pojete, choc tak duzo w zyciu przeszlam, to i tak nie miesci mi sie to w glowie. To jest koszmar z ktorym ona musiala sie borykac na codzien. Ile jeszcze jest takich dzieci ktore milcza i trzymaja tak okrutne rzeczy w tajemnicy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-08 18:01:40

jejku weźcie;/ ludzie to szmaty tydydy !;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-31 13:15:18

jak wiedziala co ja spotkało to dlaczego zostawila swoje dziecko z tym pedofilem?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-20 20:09:47

gdyby tylko za zabójstwa nie trzeba byłoby iść do kicia, to bym takich skurwy**nów pozabijała! biedna dziewczyna!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-28 01:07:44

Prawda. Jak tak mozna? ahh.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-06 00:06:34

DOŚĆ MAM TEGO "PAPILOCIE ZA ROK MAM WYZNACZONĄ DATE ŚLUBU,MAM 22 LATA" .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-02-27 19:40:50

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-02-27 15:34:12

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz