Trudno w to uwierzyć, ale jedna z nich ma 17 lat, a druga... 46! Która?

26 Listopada 2017

Wszyscy myślą, że ta dojrzała mama jest siostrą swojej nastoletniej córki.

Shapprell Dallas

Naukowcy od lat pracują nad stworzeniem eliksiru młodości. Leki i kosmetyki nowej generacji potrafią przynajmniej na chwilę zatrzymać proces starzenia, ale to nie jest rozwiązanie, które w pełni by nas satysfakcjonowało. Wciąż marzymy o magicznej miksturze, dzięki której czas nie będzie działał na naszą niekorzyść.

Wszystko wskazuje na to, że ona ma już do niej dostęp. Shapprell Dallas to amerykańska instruktorka fitnessu, która w ostatnich dniach robi furorę w Internecie. Wszystko dlatego, że chociaż jest już sporo po czterdziestce - wygląda dokładnie tak samo, jak 20 lat temu. Mało tego! Ona i jej nastoletnia córka do złudzenia przypominają siostry.

Jakim cudem?

Zobacz również: Ewelina z Warsaw Shore kiedyś i dziś. Przeżyjesz szok, gdy zobaczysz jej STARE ZDJĘCIA...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-01 17:42:31

I niech to bedzie dla nas motywacja. Nie ma wymowek. Da sie, trzeba tylko chciec. I tak naprawde taka figura nie wymaga wiele zachodu. Trzeba jedynie codziennie robic np brzuszki i rowerek. Ale codziennie. Cwiczenia powoduja ze nasz metabolizm jest szybszy. Nie ma wzdec i jelita szybciej pracuja. Robcie brzuszki. Nie trzeba silowni, ani specjalistycznego sprzetu, czy wymyslnych cwiczen. Kluczem jest systematycznosc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-26 11:03:05

Zgadłam bez problemu która to matka. Może nie wygląda na kobietę zbliżającą się do 50, jednak poza, mowa ciała, strój uwydatniający atuty- widać od razu różnicę pomiędzy nastolatką a pewną siebie, dojrzałą kobietą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1