Fit blogerka jest w 5. miesiącu ciąży, ale jej brzuch wygląda NIEPOKOJĄCO PŁASKO! Tylko spójrzcie...

27 Czerwca 2017

Niektórzy followersi nie kryją przerażenia i zarzucają Sarze narażanie zdrowia dziecka.

Sarah Stage druga ciąża

Trudno nie zauważyć wszechobecnego kultu ciała, który ogarnął żeńską populację. Jest on widoczny nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Europie. Kobiety dwoją się i troją, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę: szczupłą, z umięśnionym brzuchem i wystającą pupą. Granica pomiędzy racjonalnym odżywianiem i treningami dla zdrowia zatarła się na rzecz perfekcyjnego wyglądu. To nie byłby aż tak przerażający trend, gdyby nie odbijał się także na zdrowiu innych osób, a dokładnie dzieci znajdujących się w łonach matek. Wiadomo, że ciąża jest bardzo dużym zagrożeniem dla sylwetki i niewiele kobiet wychodzi z niej bez szwanku, czyli nadwagi, rozstępów i blizn. Dlatego niektóre z nich przestrzegają restrykcyjnej diety, będąc w błogosławionym stanie. Nie oszczędzają się również fizycznie. Wszystko po to, aby wrócić do formy możliwie jak najszybciej.

Oliwy do ognia dolała ostatnio Anna Lewandowska, która wstawiła na swój Instagram zdjęcie z umięśnionym i prawie płaskim brzuchem – zaledwie miesiąc po porodzie. Żona najlepszego, polskiego piłkarza stała się tematem numer jeden plotkarskich portali, a także rozmów osób związanych z show-biznesem. Niektórzy podziwiają, a inni zazdroszczą.

Wszystko wskazuje na to, że Ania Lewandowska ma konkurentkę. Co prawda nie na naszym kontynencie, ale media społecznościowe niwelują tę odległość. Mieszkająca w Kalifornii Sarah Stage, która ma 32 lata i jest fit blogerką, ogłosiła na swoim profilu instagramowym, że spodziewa się drugiego dziecka. Wyznanie zostało zamieszczone razem ze zdjęciem sylwetki. Sara napisała, że jest w piątym miesiącu, ale jej brzuch wygląda tak idealnie, że nie sprawia wrażenia brzemiennej kobiety. Wzrok bardziej przykuwa sześciopak niż małe wybrzuszenie.

Jak zareagowali jej fani?

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Dlaczego Anna Lewandowska to kobieta idealna?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-28 16:52:31

Nie jestem fit blogerką, ale w piątym miesiącu ciąży też tak wyglądałam. Dla obcych osób ciąża była zauważalna dopiero pod koniec siódmego miesiąca. Dziecko urodziłam duże (4350 gr.) i zdrowe. Brzuch nie musi być gigantyczny i szybko widoczny. Dziecko i tak ma w nim miejsce na prawidłowy rozwój. Silne mięśnie brzucha po prostu długo trzymają wszystko na swoim miejscu ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-28 00:16:32

Mi brzuch zaczął rosnąć dopiero pod koniec 7 miesiąca ciąży, wcześniej był zupełnie płaski, przez całą ciąże przytyłam tylko 4 kg. Nigdy nie ćwiczyłam ani nie byłam na diecie. Po prostu mam takie geny, że od zawsze jestem szczupła. Wiele kobiet tak ma, nie rozumiem po co o tym pisać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Paulina
(Ocena: 5)
2017-06-27 18:27:37

Bez przesady, to dopiero 5 miesiąc, u niektórych brzuch zaczyna być widać dopiero w 7, po mnie też nie było widac, a ta dziewczyna jest dodatkowo bardzo wysportowana

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1