Blogerka plus size cieszy się, że wreszcie może... zobaczyć swój pępek

06 Marca 2018

Za szczerość pokochały ją tysiące internautów.

Sarah Sapora

Niektórzy twierdzą, że do zrobienia kariery na Instagramie niezbędne jest idealne ciało. I nie ma się czemu dziwić, bo kiedy spojrzymy na listę najpopularniejszych „influencerek” - wszystkie wyglądają niemal tak samo. Są szczupłe, hojnie obdarzone (przez naturę albo chirurga), a każde ich kolejne zdjęcie z powodzeniem mogłoby trafią na rozkładówkę w magazynie dla panów. Na szczęście są od tej reguły wyjątki.

Jednym z nich jest Sarah Sapora, której daleko do modelki, a udało jej się zgromadzić ponad 150 tysięcy obserwatorów. Ta kobieta udowadnia, że cielesność to nie wszystko. Możesz zyskać uznanie także tym, co masz do powiedzenia. Blogerka plus size stawia na pełną szczerość - nie retuszuje swoich zdjęć i pisze prosto z mostu to, co myśli. Okazuje się, że wielu tego potrzebowało.

Jej ostatni wpis zrobił furorę w Internecie. Choć nie tylko ze względu na treść…

Zobacz również: Ta kobieta ma 1,5 METRA w biodrach. „Jestem sexy! Kiedy idę ulicą, mężczyźni mnie zaczepiają”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

obeah
(Ocena: 5)
2018-03-06 11:49:06

kolejna leniwa locha, która racjonalizuje sobie swoje lenistwo i niedbalstwo robiąc z tego na siłę atut jaka to ja jestem fajna i odważna! Dość mam promowania tego, że bycie leniwym, chorym jest fajne!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-06 12:17:01

Ktoś chyba do końca nie przeczytał...ech

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-06 22:43:39

Nie przejmuj się, tutaj większość ogląda tylko obrazki i potem takie kwiatki, że jak ktoś się odchudza to jest leniwą lochą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ewelina
(Ocena: 5)
2018-03-06 07:52:23

Każdy może się odchudzić. Efektywne i zdrowe odchudzanie to jest to proces. Teoretycznie każdy może się odchudzić i zadbać o siebie, niby wystarczy mniej jeść i poćwiczyć... ale zrobić do zdrowo, bez prochów, bez wydawania kasy na cudowne środki nie dopuszczając do efektu jojo to zupełnie inna sprawa. Polecam metodę fizjologiczną z książką Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Dzięki wiedzy z niej czuję się świetnie, tryskam zdrowiem i energią i mam już 15 kg mniej :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1