2 lata temu umierała z wygłodzenia. Zobacz, jak zmieniło się jej ciało, kiedy zaczęła jeść i ćwiczyć!

02 Sierpnia 2016

Wystające kości są już tylko wspomnieniem. Teraz to seksowna siłaczka!

Sarah Abraham

To niewiarygodne, że jeszcze 2 lata temu nie miała siły chodzić i trafiła na oddział intensywnej terapii, gdzie ratowano jej życie. Dziś po potwornej chorobie i wyniszczonym ciele nie ma już praktycznie śladu. Sarah Ramadan zwyciężyła z anoreksją, a swoją historią i wymownymi zdjęciami chce przekonać wszystkich dotkniętych zaburzeniami odżywiania - można z tym wygrać.

Dziewczyna praktycznie przestała jeść, kiedy miała 14 lat. Wielokrotnie była z tego powodu hospitalizowana. Pod opieką lekarzy pozostawała nawet przez wiele miesięcy, ale po powrocie do domu znowu się głodziła. W efekcie, w styczniu 2014 roku była już jedną nogą na tamtym świecie. To był przełom - za namową brata, który zajmował się kulturystyką, zaczęła nie tylko lepiej się odżywiać, ale także ćwiczyć. Aladdin kilka miesięcy później zmarł, ale siostra postanowiła kontynuować jego dzieło.

Dziś w niczym nie przypomina zagłodzonej nastolatki. Nabrała masy, mięśni i chęci do życia. Wystające kości zostały zasłonięte imponującą muskulaturą. Wygląda zdrowo, a zdaniem ponad 100 tysięcy obserwatorów na Instagramie, także niezwykle seksownie.

Zobacz również: Nastolatka zamieniła wystające kości na mięśnie! Teraz ma CIAŁO IDEALNE?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 20:18:58

Wszystko było by do tez gdyby nie te wielkie bary jak u faceta nadal szpetna A szkoda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 17:58:35

Dziwne że twarz nie uległa zmianie. Ja jak Chudne to z twarzy też.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anapolis
(Ocena: 5)
2016-08-02 12:54:22

I anoreksja i kulturystyka mają coś wspólnego. W obydwu chodzi o kontrolowanie tego co sie je i w jakich ilościach i o której godzinie, chodzi tez o ćwiczenie i pilnowanie ciała. Tak, można powiedzieć, że dziewczyna wpadła z jednej obsesji w drugą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
(Ocena: )
2016-08-02 21:36:16

zgadzam się

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-03 12:46:21

ci, którzy tak uważają, guzik wiedzą o dietach kulturystów i ich nawykach żywieniowych. owszem, w obu przypadkach kontroluje się to, co się je (bądź nie je) oraz ilości, ale przy kulturystyce w nawyk wchodzi jedzenie konkretnych produktów (jak i również wielkości porcji), do których nie trzeba się zmuszać lub unikać jak ognia. a godziny posiłku nie muszą być ustalone, nie musą być aż tak regularne co do minuty, ważne, by bilans kaloryczny w ciągu dnia się zgadzał. tak że przestańcie pieprzyć o podobieństwach, bo nie macie o tym żadnego pojęcia, tylko wprowadzacie innych ludzi w błąd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-03 21:13:36

znam niestety takich, co obsesyjnie liczą kalorię i patrzą na to co jedzą. Nie wiemy jak jest u niej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 09:28:22

Osobiście wysłałabym ją na leczenie. Z jednej skrajności w drugą. Dziewczyna nie zna umiaru i nie potrafi się opamiętać. To co aktualnie jest modne i trendy to idzie w to ,,pełną para''

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1