Nic na to nie wskazywało, ale... z tego pulchnego chłopca wyrosło prawdziwe CIACHO! (Seksowny, prawda?)

12 Lipca 2017

Schudł i został modelem. Przystojny?

Samuel Perkins

Lubisz wracać do zdjęć z dzieciństwa? On na pewno nie. Młody Brytyjczyk unika wspominana przeszłości, bo ta kojarzy mu się z cierpieniem. Był wyśmiewany przez rówieśników ze względu na swój wygląd, a konkretnie - nadwagę. Sam Perkins zawsze był najgrubszym chłopcem w klasie, grupie, szkole, rodzinie. I bardzo często mu to wypominano.

Tak naprawdę nie wiadomo, ile ważył w najgorszym momencie. Przestał to sprawdzać, kiedy niebezpiecznie zbliżył się do 100 kg. Zaledwie 2 lata temu nieznajomy zaczepił go na ulicy i zapytał, czy nie chciałby spróbować swoich sił w modelingu. Usłyszał, że ma potencjał, ale oczywiście musi najpierw o siebie zadbać.

Schudł ponad 30 kg i okazało się, że to prawda. Został profesjonalnym modelem, który ma już na koncie pokazy w Londynie i Paryżu, a nawet publikację w kultowym magazynie „Vogue”. Hejterzy z dawnych lat muszą czuć się teraz głupio. To zupełnie nowy człowiek. Przystojny?

Zobacz również: Student szuka mieszkania, a internautki... chcą mu je wynająć za darmo. Bo jest NIEZIEMSKO PRZYSTOJNY!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-12 06:26:17

Hmm nie mój typ, mało męski, więc ciężko żebym mogła go nazwać przystojnym. Jednak na ówczesnego modela się nadaje. Dobrze, że się wziął za siebie. Gdyby nadal był grubym lamusem ominelaby go kariera, jak widzę znowu się okazuje, że opłaca się być szczuplym, a nie tłustym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1