Co ze śledztwem w sprawie śmierci Magdaleny Żuk? Jest decyzja prokuratury!

04 Sierpnia 2017

Czego się dowiedzieliśmy?

Magdalena Żuk

Najgłośniejsze zagadkowe sprawy ostatnich lat dotyczą m. in. Iwony Wieczorek, Ewy Tylman oraz Magdaleny Żuk. Zwłaszcza wokół śmierci tej ostatniej pojawia się wiele niejasności. 27-latka zginęła pod koniec kwietnia br. w Egipcie w niewyjaśnionych okolicznościach. Oficjalnie mówi się o skoku ze szpitalnego okna. Do tej pory nie wiadomo, co się dokładnie stało.

Zostały przeprowadzone dwie sekcje zwłok. Jedna odbyła się w Egipcie z udziałem polskiego patomorfologa oraz polskiego prokuratora z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. Po przetransportowaniu zwłok do Polski ciałem zajął się Zakład Medycyny Sądowej we Wrocławiu. Specjaliści pobrali materiał biologiczny do badań toksykologicznych, genetycznych oraz histopatologicznych. To oraz płyn, którego użyto do zabalsamowania ciała Magdy, przekazano biegłym.

Cała Polska z zapartym tchem śledzi sprawę rodaczki i czeka na wyniki badań. Na razie otrzymaliśmy informację, że dziewczyna zmarła w wyniku poważnych obrażeń. Doprowadziły one do tego, że się udusiła. Co do reszty, musimy uzbroić się cierpliwość. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze przekazał w czwartek, 3 sierpnia, wiadomość, że śledztwo zostało przedłużone do 31 października. Mężczyzna zdał krótką relację, w której przypomniał o przeprowadzonych badaniach oraz poinformował o przesłuchaniu w charakterze świadków ponad 100 osób. Byli to współpasażerowie lotu, osoby, które widziały Magdę na lotnisku, turyści mieszkający z nią w hotelu, partner, a także członkowie rodziny. Rzecznik zaprzeczył, jakoby kogoś zatrzymano.

Czego jeszcze się dowiedzieliśmy?

Zobacz także: Ostatnie VIDEO z Magdaleną Żuk. Wrzuciła je do Sieci jej siostra!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz