Ronald Lachowicz (xRonix): Polski odpowiednik Zombie Boya?

17 Maja 2011

To chyba jedna z niewielu osób w naszym kraju odznaczająca się tak oryginalnym wizerunkiem. Rodzimy król "body modification"?

xronix

Trwała modyfikacja ciała dzieli ludzi na całym świecie. Ogromne kolczyki na twarzy, wszczepiane pod skórę przedmioty, liczne tatuaże – to ozdoby, które jednych wprawiają w zachwyt, a wśród innych budzą obrzydzenie. Na świecie nie brakuje jednak ludzi, którzy uwielbiają tego typu oryginalne ozdoby. Dzięki nim mogą podkreślać swoją indywidualność. O takich ekstremalnie wyglądających osobach pisaliśmy już wiele. Warto więc wreszcie wspomnieć o Ronaldzie Lachowiczu, chłopaku z Polski, który również jest pasjonatem niecodziennego wyglądu.

xRonix, bo tak brzmi jego pseudonim, jest chyba pierwszą osoba w naszym kraju odznaczającą się tak oryginalnym wizerunkiem. Podobno jest on również w gronie nielicznych osób na świecie, które tatuują sobie oczy.

Mężczyzna ma na swojej skórze kilkadziesiąt kolczyków. Niektóre pokrywają nawet jego miejsca intymne. Do tego Ronald posiada liczne implanty w swoim ciele, tatuaże i gigantyczne tunele w uszach. Podobno w przyszłości chce on również zrobić sobie rogi!

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (178)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kasia
(Ocena: 5)
2014-11-17 02:32:10

re: Ronald Lachowicz (xRonix): Polski odpowiednik Zombie Boya?

Jaka jest różnica między nim a Zombie Boyem? To co zrobił Zombie wygląda na od początku do końca przemyślane i zrealizowane z najwyższą precyzją, Wygląda niepokojąco i atrakcyjnie.Natomiast xRONIX wygląda badziewnie i chaotycznie, jakby za wszelką cenę chciał mieć na sobie każdą nowinkę dotyczącą modyfikacji, taki chaos bez ładu i składu. Może to zabrzmi okrutnie ale dla mnie to taki wiejski tuning, jakby gwiazda disco polo nagrała cover rockowego przeboju. Powinien moim zdaniem przestac kombinować gdzie przyczepić kolejną bombkę na to radosne świąteczne drzewko modyfikacji, a zacząć myśleć jak nadać temu wszystkiemu styl i charakter.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kasiaQ-UP{P+U-R
(Ocena: 5)
2014-11-17 02:45:10

ps. chciałam jeszcze dodać, że jako osoba która wiele by dała za zdrowe oczy, uważam tatuowanie gałek ocznych za barbarzyństwo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-10 20:14:55

A dlaczego w Polsce się za Nim oglądają? Bo Polska, to taki pojebany kraj, w którym ludzie nie umieją zainteresować się swoim życiem. Oczywiście wiadomo, że jest to niecodzienny widok, ale krytyki i wszelkie uwagi powinniśmy zachować dla siebie. Przypuszczam, że kiedy wszyscy, by tak wyglądali, to człowiek bez kolczyka, czy hobby "podczepiania się" byłby wyśmiany. We mnie wzbudza On wręcz podziw, że nie boi się i zajmuje się TYLKO swoim życiem. Gratulacje Roni!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-21 17:21:25

fffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-18 23:19:09

NIE PATRZCIE NA WYGLĄD TYLKO OSOBOWOSC. TO BARDZO INTELIGENTNY CHŁOPAK I PODZIWIAM GO ZA ODWAGĘ. BARDZO FAJNIE WYGLADA, ODRÓŻNIA SIĘ OD TŁUMU I ZA TO GO CENIĘ. BO W NASZYM KRAJU TO NAJLEPIEJ ŻEBY WSZYSCY TAK SAMO WYGLĄDALI WTEDY JEST OK, A JAK KTOŚ SIĘ WYRÓŻNIA TO NAJLEPIEJ GO ZJECHAC NA MAXA. POZDROWIENIA DLA RONIEGO.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2015-04-12 21:19:50

Inteligentny ? Co to jest za dziwadło ? Kim to w ogóle jest ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-18 23:13:12

Tutaj wpisz treść komentarza do Ronald Lachowicz (xRonix): Polski odpowiednik Zombie Boya?...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-15 23:37:27

twoj ryj wyglada jak moj penis po stosunku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-13 16:04:05

On ma czarne białka. ? O_O

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-10 14:32:43

On jest bardzo mądrym i inteligentnym człowiekiem. Radzę wszysktim obejrzeć Rozmowy w Toku na Youtube z nim w roli glównej. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-03 09:21:30

Nieaktualne zdjęcia na pierwszej stronie. "wszczepiane pod skórę przedmioty" to subdermale. "które tatuują sobie oczy" - nie "tatuują", bo to czas teraźniejszy. Powinno być "wytatuowały", bo Roni ma już czarne gałki - co widać na zdjęciach na drugiej stronie. Brak profesjonalizmu autorki. Roni to zajebisty facet, ma poukładane w głowie. A nasz zacofany i zaściankowy kraik jeszcze nie dojrzał do ekspresji własnego JA. Brak tolerancji u znakomitej większości naszego społeczeństwa powoduje, że tracimy takie jednostki. Jesteśmy szarym, nijakim tłumem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
newme
(Ocena: 5)
2013-04-03 16:38:39

Mnie się nie podoba i w mojej opinii wygląda wstrętnie. Mam do tego pełne prawo, a cała ta jego ekspresja własnego JA jest dla mnie żałosną próbą bycia oryginalnym, tyle tylko, że niemal każdy chce być oryginalnym, co w samej istocie daje nam tyle, iż dążenie do oryginalności co do zasady oryginalnym nie jest.... Czy ten człowiek nie potrafi nic pożytecznego, zatem choć wyglądem będzie wzbudzał kontrowersje? Wmawiajcie dalej ludziom, że to jednostka nietuzinkowa, imponująca ociężałość w percepcji rzeczy prostych co do zasady. Nie znam go, nie oceniam, czy jest przemiły i inteligentny (w jakim zakresie, nie mylimy jak sądzę inteligencji z kulturą osobistą?), oceniam jego wygląd zewnętrzny, a ten gwałci moje zmysły estetyczne, facet wyglądem może straszyć dzieciaki, tak właśnie wygląda. Gdzie tu zatem sens? W tym, że koleś to mix emo-wampira z gejem z początków stulecia? Zaiste znakomita ekspresja własnego ja.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-29 00:30:16

moj kolega z podstawowki jest bardzo mily swietny kumpel. nie tylko wyglad sie liczy ale to jest podskura.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz