Ależ ona piękna! Muzułmańska sportsmenka trenuje z hidżabem na głowie

26 Września 2016

Biegaczka nie rezygnuje z tradycyjnego stroju. Wygodnie jej?

runlikeahijabi

Taka kariera w Polsce byłaby nie do pomyślenia, ale w Stanach Zjednoczonych obyło się bez skandalu. Na okładce magazynu dla biegaczek „Women`s Running” pierwszy raz pojawiła się muzułmanka. Szczelnie ubrana i z hidżabem na głowie. Rahaf Khatib udowadnia, że wyznawczynie islamu mogą wieść zupełnie normalne życie i spełniać się w najróżniejszych rolach.

Sama jest nie tylko matką, ale także sportsmenką. Ma na swoim koncie już 6 przebiegniętych maratonów i udział w 2 triathlonach. Zgodnie z tradycją, unika odsłaniania głowy, nóg czy rąk. Ale to dla niej żaden problem, bo aktywna fizycznie muzułmanka nie ma w dzisiejszych czasach kłopotu z doborem godnego, ale i wygodnego stroju.

Poza tym, jest zwyczajnie piękną kobietą, która nie stroni od makijażu i modnych dodatków…

Zobacz również: Te dziewczyny są solidarne z MUZUŁMANKAMI. Ty też założysz hidżab?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-30 17:48:10

a gdzie osłona na twarz !? skoro trzyma sie tradycji to powinna mieć całą twarz obandarzowaną

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-27 08:51:14

Precz z Islamem. Precz z jakąkolwiek religią. Żyjemy w XXI wieku, dokonaliśmy tylko odkryć, latamy w kosmos, a ciemny lud nadal bije pokłony wyimaginowanym bogom, zamiast wziąć się za coś pożytecznego. Np. zbudowanie świata, w którym nie ma wojen, głodu i każdy jest równy! (absolutnie nie metodami typu multi-kulti, bo skutki tej polityki obserwujemy i będziemy obserwować jeszcze przez najbliższe kilkadziesiąt lat)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-27 20:25:13

Świat, w którym każdy jest równy to utopia i pomysł pachnący socjalizmem. Pokój nie jest dany raz na zawsze, co widać w ostatnich latach. Mówiąc o "ciemnym ludzie" obrażasz większość ludzi żyjących na świecie, którzy w coś/kogoś wierzą (również mnie). Jedyne, w czym się zgadzamy, to to, że multi-kulti jest złe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kinga
(Ocena: 5)
2016-09-26 18:07:07

a dlaczego ma jej być niewygodnie? Sama często ćwiczę np w czapce, często w masce na twarzy, więc rozumiem w 100 to, że dziewczyna łączy obie rzeczy które kocha i są dla niej ważne w życiu.. chociaz nie powiem, na poczatku mogłoby być niewygodnie, ale jak się zaczyna robić formę to nawet kosmyk na czole potrafi przeszkadzać, w ogóle dieta, nawet z iqgreenem lekko zmieniona czasem bywa katorgą ;) Ale jak się bardzo chce to do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-26 15:35:35

Oh jakie to piękne, kobieta podkreślająca swoją gorszość od mężczyzn, emanująca wizerunkiem samej siebie jako podczłowieka. Pozazdrościć. To jest śmieszne, jak muzułmanie seksualizują kobiece ciało pod przykrywką skromności i ich ochrony. Idąc tym tropem myślenia nasze ciało ma charakter czysto seksualny, a ewentualne ofiary gwałtów są same sobie winne. Tylko przez fakt, że urodziła się kobietą jej ciało jest uczynione tak seksualnym i zakazanym, a jaki to ma skutek? O to można zapytać kobiety szykanowane albo zgwałcone przez mężczyzn wyznających islam. Ile jest zaś takich przypadków w cywilizowanych społecznościach, gdzie skąpy strój a nawet nagość w odpowiednich momentach to norma? Odpowiedzcie sobie sami. Zastanawiam się tylko, dlaczego mężczyźni w islamie również się nie zakrywają, ich nagość przecież także może wzbudzać grzeszne myśli. Wybaczcie, przez moment zapomniałam, że ta religia traktuje kobiety jako istoty gorszej kategorii i musi to zostać podkreślone. Absolutnie nie mam nienawiści do tych ludzi, większość z nich to ofiary tej chorej religii, zwłaszcza biedne kobiety. Uważam tylko, że skoro europejskie państwa tępią seksizm i nierówność płci, powinny czynić to w stosunku do wszystkich obywateli. Religia nie może stać ponad prawem, nie może wszystkiego usprawiedliwić. Albo muzułmanie dostosują się do naszych zasad, albo niech szukają sobie miejsca gdzie indziej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-26 11:56:08

ja polecam Piperine Burner. Suplement, który pomógł mi schudnąć 16kg.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-26 10:06:35

Znowu? Czyli serio propaganda na papilocie. Wszystkie mamy sobie hidżaby pozakładać? O to chodzi? Czemu ciągle czytamy: piękna muzułmanka biega z hidżabem, piękne muzułmanki i ich suknie ślubne czy piękne stroję kąpielowe muzułmanek. A na chrześcijan pojazd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-26 09:48:13

Żenujące. Mąż jej pozwolił isc pobiegać? przeciez sama zdecydować nie może. I ze sie owija kolorowymi chustami a nie czarnymi to już "islam jest spoko i można żyć normalnie"? Aha.. to bez komentarza Papilocie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aga
(Ocena: 1)
2016-09-26 07:30:33

Wow... biegajaca ciapata... moze powinni jej nobla za to dac! Dajciez spokoj! Religia jest jak penis, fajnie ze ktos ma, ale ja nie musze I nie chce tego ogladac!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-26 10:07:36

Trafiłaś w punkt! Kupuję to i będę używać w rozmowach :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-25 16:01:18

Nos jak klamka, trans

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-24 00:23:26

Strona opłacona przez Sorosa. Islam taki fajny, że nakazuje bić swoją/(e) żony. Wow! What a beautiful woman I can only see half her head.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz