„Jesteś dla niego za ładna!”. Internauci twierdzą, że szczupła ślicznotka w ogóle nie pasuje do swojego męża

16 Kwietnia 2018

Właśnie urodziło im się dziecko, a ona wciąż musi się tłumaczyć ze swojej miłości.

Puwadol Kumthai i Siripa Boonraksa

Wciąż słyszymy, że wygląd nie ma znaczenia, bo liczy się przede wszystkim charakter człowieka. To zazwyczaj jedynie teoria. W praktyce wizerunek okazuje bardzo ważny. Chyba każda z nas marzy nie tylko o czułym, opiekuńczym i kochającym, ale i przystojnym partnerze. Czasami jednak spotykamy pokrewną duszę i wtedy uroda rzeczywiście schodzi na dalszy plan.

Zobacz również: Wszyscy się dziwią, że ta para jest razem. On szczupły i przystojny, a ona...

Doskonałym przykładem jest związek tych dwojga ludzi. Puwadol Kumthai i Siripa Boonraksa są ze sobą od 10 lat. I to pomimo tego, że podobno zupełnie do siebie nie pasują. Ona waży zaledwie 44 kg, a on… 120. Łączące ich uczucie ma być dowodem na to, że miłość naprawdę bywa ślepa.

Szczupła ślicznotka twierdzi, że kocha swojego pulchnego męża ponad wszystko. Ma zamiar spędzić z nim resztę życia. I to pomimo krytyki, z jaką na co dzień muszą się mierzyć. Oni jednak nie mają zamiaru się tym przyjmować. Są szczęśliwi, a w grudniu zostali rodzicami.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-16 12:51:42

Wiecie co, on może schudnąć, a wy już nie zmądrzejecie....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-16 08:41:11

Czyli mam rozumieć, że na te czasy do miłość maja prawo tylko "Ładny " z "ładną"" i "brzydki" z "brzydką" ... nie noe super a jak to określić ... każdy ma inny gust....dla tej dziewczyny ten chłopak może być ideałem ... on nie jest oszpecony tylko gruby... i w kadej chwili może przejść metamorfoze.... a może ona chciała kogoś przy kim bezpiecznie sie czuje... a może jest bogaty i wie że przy nim bedzie bezpiueczna.... co za artykuł.... "ona musi tłumaczyć się z miłość" co za pierodoły.......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1