Szokujące video: Ma chude ręce i nogi, ale brzuch… (Tylko współczuć)

15 Września 2017

„Nie umiem być szczęśliwa” – mówi ze smutkiem Megan.

kilogramy zbędnej skóry

„Kilogramy zbędnej skóry” to jeden z najbardziej poruszających programów emitowanych przez TLC. Bohaterką jednego z odcinków jest 34-letnia Megan, której udało się schudnąć, jednak jej ciało nadal nie wygląda tak, jakby chciała:

Najbardziej przejmujące w tym materiale są słowa kobiety, która stwierdza: „Nie umiem być szczęśliwa. Ilekroć się ubieram, w lustrze widzę obcą osobę i zwały zbędnej skóry. Wyglądam ohydnie”.

Bohaterka tego odcinka zmagała się z brakiem akceptacji już od najmłodszych lat. Jako dziecko była szykanowana z powodu nadwagi. Potem było jeszcze gorzej – rówieśnicy znęcali się nad nią i zamykali ją w szatni. Rok po maturze Megan zdecydowała się na opaskę żołądkową. W błyskawicznym tempie zaczęła gubić kilogramy, ale efekt uboczny okazał się przerażający – po schudnięciu zostały jej na brzuchu ogromne fałdy obwisłej skóry. Sylwetka kobiety wygląda tym straszniej, że twarz, nogi i ręce są bardzo szczupłe. Tułów prezentuje się natomiast tak, jakby należał do zupełnie innej osoby.

Przypadek Megan jest ciężki, a słuchając jej słów i poznając jej historię, nie da się być obojętnym. Trzymamy za nią mocno kciuki.

Emisja kolejnych odcinków programu „Kilogramy zbędnej skóry” od poniedziałku do piątku o 15:00 na TLC.

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-16 00:50:19

Dlaczego nie pójdzie na operacje usunięcia skóry ?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-15 14:00:26

szkoda kobiety

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1