Oto 12-letni geniusz: Ten chłopiec wstrząsnął całym naukowym światem! (Już jest studentem)

08 Kwietnia 2011

Podobno chłopiec jest już bardzo bliski obalenia teorii względności Alberta Einsteina.

Jacob Barbett

Jacob Barnett, 12-letni chłopiec pochodzący z Indianapolis to przykład niezwykłego dziecięcego geniuszu. chłopiec, dzięki swojej rozległej wiedzy daleko wyprzedza nie tylko swoich rówieśników, lecz także niejednego naukowca!

Dziecko poddane zostało licznym testom na inteligencję. Wszystkie badania wskazują jednoznacznie – Jacob jest prawdziwym geniuszem. Współczynnik jego IQ znajduje się na poziomie 170, co świadczy o tym, że swoją inteligencją może on przewyższać nawet samego Alberta Einsteina.

chłopiec już od najmłodszych lat był zupełnie inny niż jego rówieśnicy. Dziecko cierpiało na łagodną postać syndromu Aspergera. Ta specyficzna odmiana autyzmu sprawiła, że w pewnym momencie przestał on zupełnie komunikować się z otoczeniem. Na szczęście, chłopca szybko poddano odpowiedniej terapii, która znacznie złagodziła niepokojące objawy.

Rodzice, którzy bardzo dokładnie przyglądali się rozwojowi swojego dziecka, szybko zauważyli, że przejawia on dosyć niezwykłe zainteresowania. chłopiec najbardziej pasjonował się matematyką, fizyką i astronomią. Dziecko całe dnie spędzało na zgłębianiu książek poświęconych zagadnieniom kosmologicznym.

Kiedy Jacob zaczął uczęszczać do szkoły, szybko okazało się, że całą wiedzę, którą poznają jego rówieśnicy on zgłębił już bardzo dawno. chłopiec w ciągu paru tygodni opanował algebrę, geometrię, trygonometrię, rachunek różniczkowy i całkowy i zdał wszystkie egzaminy. Dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, w wieku 12 lat został studentem.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (80)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-04 20:34:29

a ja wole byc zwyklym szczesliwym soba;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-14 13:18:09

podziwiam go taki młody a już tyle wie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-11 18:38:09

Młody mnie powalił... Całki i różniczki.... Ja za to nie zamierzam się zabierać, choć zamierzam zostać geodetą lub inżynierem środowiska. Szacun dla niego! Też chcę mieć taki zapał. Sama znam jednego autystyka, który wiedzę z przedmiotów ścisłych w I gim. miał opanowaną na poziomie klasy III szkoły średniej. Mam nadzieję, że jeśli będę miała chore dziecko (nie daj fortuno!) będzie przejawiać "niezdrowe" zainteresowanie przedmiotami ścisłymi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-11 11:34:29

ożeń się ze mna!!:P i rób mi zadania z matematyki, chemii i fizyki ;d hehe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-10 17:56:12

gratulacje dla rodziców takiego dziecka, serio...sama chciałabym mieć tyle zapału w sobie co on, żeby sie uczyć..bo jak narzie jest na odwrót;( cóż...droga sławy i wielkich pieniędzy jest otwarta dla tego chłopaka otworem. da sobie radę..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-10 17:44:42

Matematyka to nauka SYSTEMATYCZNA w brew pozorom aby zrozumieć jeden dział potrzeba mieć podstawy z innego działu i niestety aby mieć dobre oceny z matematyki trzeba poświecić jej dużo czasu i cierpliwości ale nie twierdze że dobry nauczyciel nie może zdziałać cudów;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-10 13:46:54

Sama masz uszkodzony mózg. Jakby nie było takich ludzi, to dalej byś siedziała w jaskini i pisała swoje rewelacyjne artykuły palcem po piasku. Macie tutaj bardzo poważny problem z pisaniem czegokolwiek; naprawdę robicie to bardzo kiepsko. Wydaje mi się, że tą opinię podzieli każda osoba z IQ> 100, już nie mówiąc o 170. Nie wiem czy kiedykolwiek zrozumienie, że Wasze ograniczone opinie nikogo tutaj nie interesują - przedstawiaj fakty i nie dziel się z nami swoimi wynurzeniami na temat Twojego niepokoju o takie dzieci. Poważnie, brzmi to bardzo głupio.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-09 18:03:14

ja go zatrudniam do napisana za mnie matury...pewnie dużo czasu mu to nie zajmie:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-09 15:58:04

o szok !.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-09 14:11:32

fajnie ma. ja zapieprzałam tydzień nad samą całką oznaczoną i dopiero ogarnęłam -__-'

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz