Niesamowita historia: Nierozłączni bracia bliźniacy zmarli tego samego dnia!

13 Czerwca 2011

Przez całe życie byli nierozłączni i prawie wszystko robili razem.

Julian i Adrian Riester

Nierozłączni od pierwszych chwil życia, mający ze sobą świetny kontakt, podobni do siebie jak dwie krople wody – oto typowe cechy bliźniąt. I chociaż wiele osób twierdzi, że takie dzieci, mimo wielu podobieństw stanowią dwa zupełnie odrębne istnienia, to jednak czasem trudno oprzeć się wrażeniu, że ten swoisty fenomen bliźniaków i łącząca ich nierozerwalna więź, naprawdę istnieją!

O takim zjawisku świadczy chociażby życie dwóch braci bliźniaków: Juliana i Adriana Riesterów. Chłopcy przyszli na świat w odstępie zaledwie kilku sekund. Ich historia jest naprawdę niesamowita.

Mężczyźni, jak przystało na prawdziwych jednojajowych bliźniaków, byli do siebie bardzo podobni. Szczególnie jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny. Ich osobowość nieco bowiem różniła się od siebie. Adrian był strasznym gadułą, zaś Julian wyśmienitym słuchaczem.

Gdy mężczyźni dorośli, obaj postanowili wstąpić do zakonu. Całe swoje życia poświęcili uniwersytetowi św. Bonawentury, gdzie zajmowali się pracami stolarskimi i ogrodnictwem. Wspólnie przeżyli aż 92-lata. I nic w tym nie byłoby dziwnego, gdyby nie zadziwiające okoliczności ich śmierci.

Mężczyźni zmarli śmiercią naturalną tego samego dnia. Poróżniła ich jedynie pora dnia. Julian zmarł rano, a Adrian wieczorem. Przyczyną obu śmierci była niewydolność serca.

Rzecznik zakonu, do którego należeli bliźniacy, powiedział, że nie dziwi go niemal jednoczesna śmierć braci. Podobno byli oni nierozłączni i prawie wszystko robili razem. Co więcej, żaden z nich  nigdy nie chciał wyjawić, który z braci urodził się wcześniej.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

TYDZIEŃ MODY COLGATE MAX WHITE ONE

Pokaż nam swój zniewalający uśmiech, śnieżnobiałą stylizację i wygraj jeden z ośmiu ekskluzywnych dodatków od największych modowych marek!

Ta dziewczynka ma 4 latka, a codziennie robi sobie profesjonalny makijaż!

Dziewczynka codziennie używa tuszu do rzęs, podkładu oraz szminki. Chce wyglądać jak córka Katie Price i Petera Andre!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (15)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 16:05:05

it's amazing ;DD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-18 12:11:46

moj brat blizniak zmarł 1.06.2011 mial wtedy zaledwie 13 lat tesknie za tobą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-14 13:50:50

macie pojebane w tych głowach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-13 15:23:05

mam siostrę, nie jesteśmy bliźniaczkami, ale ludzie ciągle nas mylą, chociaż totalnie się różnimy. jedna jest niska, druga wysoka, jedna ma o parę kilo za dużo, druga jest chuda, jedna ma proste włosy, druga kręcone. ale najlepsze jest to, że mylą nas, nie jacyś znajomi, tylko najbliższa rodzina.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-13 14:38:41

mam 15 lat.Moja siostra bliźniaczka też jest....(Wredna to mało powiedziane) jak dorośniemy to nasze drogi na pewno się rozejdą nie chce jej znać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-13 18:03:04

hahah, fajna jestes. chcialbym cie pocalowac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-13 14:34:22

nie tylko ty masz wredną bliźniaczkę..moja jest taka sama. ale cóż musi być w rodzinie ten jeden "bezmózgowiec"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-13 14:31:26

Z tą więzią to nie prawda, ja mam siostrę bliźniaczkę i ona jest strasznie wredna.mówi że chciałaby żebym umarła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-13 10:59:01

Niesamowite :) Mogę potwierdzić własnym przykładem. Też mam siostrę bliźniaczkę. Co prawda nie jesteśmy identyczne, bo dwujajowe, mamy różne charaktery, jednak więź, która nas łączy jest bardzo silna. Uwielbiamy spędzać ze sobą czas i wszystko robimy razem. Jesteśmy dla siebie najbliższymi osobami na świecie i to wspaniałe uczucie mieć taką zaufaną przyjaciółkę, o której wiem, że nigdy mnie nie zdradzi. Wskoczyłybyśmy w ogień za sobą :) Jesteśmy już na studiach, wiemy, że kiedyś nasze drogi się rozejdą, założymy rodziny. Ale zawsze będzie nas łączyła niesamowita więź, te same wspomnienia, to samo poczucie humoru i pewność, że możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji. Jestem naprawdę szczęściarą i każdy, kto ma siostrę lub brata bliźniaka niech to docenia, bo to wygrany los na loterii :D Pozdrawiam wszystkich bliźniaków!! :*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-13 08:58:08

niesamowite

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-13 00:51:21

niesamowite...jest wiez , ktora laczy blizniaki...gdy jednemu cos sie dzieje i go boli to czesto ten drugi odczuwa bol...znam przypadek gdzie byly siostry blizniaczki, jedna pojechala z tata do miasta a druga zostala z mama w domu...obie zlamaly noge w tym samym dniu mniej wiecej o tej samej porze...moze przypadek a moze cos w tym jest

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz