Nie uwierzysz, co spotkało tę modelkę plus size w samolocie. „Cała się trzęsę!”

06 Lipca 2017

Siedzący obok pasażer komentował jej otyłość w SMS-ach. Co napisał?

Natalie Hage

Dla niektórych każdy powód jest dobry, żeby kogoś obrazić. Dobrze wiedzą o tym osoby o dorodniejszych kształtach, które każdego dnia narażone są na szykany. Nie zawsze bezpośrednie, ale zawsze bardzo bolesne. Dobrze wie o tym Natalie Hage, której historią żyje dziś cały Internet. Blogerka i modelka plus size stała się ofiarą brutalnego ataku.

O co chodzi? 30-latka podróżowała samolotem do Los Angeles, gdzie miała wziąć udział w kolejnej sesji zdjęciowej. Kiedy zajęła swoje miejsce na pokładzie - jej obecność bardzo nie spodobała się pasażerowi obok. Dał jej to wyraźnie do zrozumienia, a później obrażał w wiadomościach wysyłanych do kobiety o imieniu Linda.

Wcale się z tym nie ukrywał. Trzymał telefon w taki sposób, aby mogła zapoznać się z jego korespondencją. Co napisał?

Zobacz również: Puszysta piękność z Instagrama twierdzi, że OTYŁOŚĆ to nie choroba: „Zdrowie nie jest moralnym obowiązkiem!”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (36)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-13 12:49:11

To po ch*j czytała jego PRYWATNE SMSY? Teraz wielce skrzywdzona. Śmiech na sali. Robi to dla rozgłosu. Jest gruba i narzeka to niech przestanie tyle zrec.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ala
(Ocena: 5)
2017-07-08 20:05:04

Ja mam już serdecznie dość mody na grube osoby. Otyłość to choroba która powinno się leczyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-07 15:49:37

Często takie tuczniki śmierdzą potem i sapia przy prostych czynnościach fizycznych,nie wspomnę, że zajmują więcej miejsca. Nie dziwie mu się, że nie chciał obok niej siedziec. To były jego prywatne przemyślenia i smy, ona nie miała prawa czytać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pako
(Ocena: 5)
2017-07-06 18:27:51

Puszysty modeling, to tylko wymówka dla grubasów. Nadwaga nie jest zdrowa ani normalna. Nie lubię ludzi otyłych. Zawsze od nich śmierdzi. Pomijam ludzi chorych (chociaż większość zasłania się chorobami, tym naprawdę chorym robiąc złą renomę). Jak ją tak bolą komentarze, to niech schudnie. W moim mieście człowiek źle się zaczął czuć ze swoją nadwagą, więc wziął się za siebie, a niecały rok później przebiegł maraton jako 80kg przystojny facet. Dla chcącego nic trudnego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-06 17:48:39

Pracuje z kobietami z nadwagą delikatnie ujmując..Strasznie się pocą, są powolne i szybko się męczą , naprawdę jest to uciążliwe współpracowac z takimi osobami..I jeszcze pretensje mają do wszystkich na około że ich nie rozumieją współpracownicy..Nie polecam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Wiktoria
(Ocena: 5)
2017-07-06 17:26:23

Szkoda dziewczyny...to,że grubsza nie znaczy gorsza! Może facet wyśmiewając kobiety o większych kształtach dowartościowuje się w ten sposób bo sam ma kompleksy! To zwyczajnie obrzydliwe,że z premedytacją sam pokazuje ten telefon i zawarte w niej treści! A to czy ona chce schudnąć czy nie to już jej sprawa...może dobrze się czuje w swoim ciele,a czytając te komentarze poniżej stwierdzam,iż ludziom zwyczajnie brakuje empatii.Oceniają ją z góry bo nosi dwa rozmiary większe spodnie? To chore Polacy sami lepiej nie wyglądają,ale krytykują innych...to jest słabe!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-06 18:00:49

Jakby czuła się dobrze w swoim ciele to nie narzekałaby na to jak cierpi, bo ją ktoś ocenia. A jak narzeka to niech schudnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-06 21:16:40

Zgadzam się z komentarzem z 18:00. Ja sama mam nos, który większości się nie podoba, jest trochę garbaty, ale ja go lubię, w pełni go akceptuje po prostu mi nie przeszkadza i myślę, że nadaje mojej urodzie trochę oryginalności. Raz w życiu usłyszałam negatywny komentarz na ten temat i w ogóle się nim nie przejęłam, ale faktycznie domyślam się, że gdybym miała kompleks na jego punkcie to taki komentarz by mnie zabolał i odrazu zbierałabym na operacje. Tej pani ewidentnie przeszkadza jej otyłość, gdyby było inaczej to nie użalała by się nad sobą i to jeszcze do tego w internecie. Jak jej to przeszkadza to niech schudnie, albo po prostu niech się nad sobą nie użala.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-06 17:21:22

W samolotach komorki musza byc wylaczone, wiec laska robi gownoburze dla fejmu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2017-07-06 19:14:46

W niektórych liniach można mieć włączone telefony lub jest udostępnione wifi :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-06 15:06:09

Nie powinna czytać prywatnych smsów tego faceta. Jest gruba i tyle, jak jej coś przeszkadza to niech schudnie, a nie, że nic z tym nie robi i jeszcze użala się nad sobą w internetach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-06 14:31:55

A po co te nerwy. Wyglada okropnie i jeszcze zdziwienie. jeszcze jedno, nie zaglada, się w cudze sms, a modelka na pewno nie jesteś , chyba to nie było pierwszy raz, jak kotos ciebie osmieszyl. Pora o siebie zadbac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mmiśka
(Ocena: 5)
2017-07-06 13:38:04

on kultury wiele nie ma ale do niej nie mówił tylko wymieniał prywatne wiadomości. jak ja myślę, że chce przelecieć swojego współpracownika to też jestem świnia - bo to jest PRYWATNA MYŚL? Nie, mógł robić co chciał o ile jej nie nagabywał. Za to ona grubaska, za którą w PL płacimy podatki na leczenie jej chorób wynikłych z otyłości, czyta cudzą korespondencję i jeszcze ma z tym problem. Nie włazi w jego przestrzeń? Ale jestem pewna że sapie. Bo organizm sobie nie radzi z taką wagą!!! Ej, maleńka ;) kup sobie iqacai, schudnij te 20 kilo w cztery miesiące i skończ się nad sobą użalać!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-06 15:42:55

Skończ z tym żałosnym reklamowaniem iqupy, prędzej idzie się od tego przekręcić niż schudnąć. Pewnie płacą Ci niewiele, więc może znajdź sobie jakąś normalniejszą prace, a nie narażasz głupich ludzi, którzy w to uwierzą na utratę zdrowia. Schudnąć można poprzez ćwiczenia i zdrową dietę, a nie branie tego ścierwa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gośka
(Ocena: 5)
2017-07-14 12:32:57

pierwszy raz słyszę żeby od naturalnych składników się zdrowie traciło. a tobie pewnie płacą za włażenie pod każdy jeden artykuł, bo wszędzie widzę wtrącanie się w czyjeś wątki. także ten, dziewczyno, znajdz sobie jakieś inne zajęcie niż hejtowanie wszystkich po kolei jak leci. nie sprawisz tym, że sama staniesz się lepsza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz