Najpiękniejsi przestępcy świata! Za ładni, by trafić za kratki?

02 Stycznia 2016

Raczej nie będą narzekać na brak powodzenia w celi...

zdjęcia przestępców

Świat przestępczy nie kojarzy się z niczym pozytywnym. Kryminaliści zasługują wyłącznie na nasze potępienie i surową karę za niecne czyny. Przynajmniej teoretycznie... Czasami, choć są do szpiku kości źli, ich uroda rozmiękcza serca nawet poszkodowanym. Poznajcie osoby, które weszły w konflikt z prawem, ale nikt już nie pamięta, dlaczego zostali aresztowani. Ich piękne buzie przesłoniły wszystkie ich przewinienia.

Kaliber popełnionych przez nich przestępstw jest różnych – znajdziecie tu drobnych złodziei, amatorów narkotyków, jak i bandziorów z prawdziwego zdarzenia. Łączy ich niezwykła uroda, która kłóci się z wizerunkiem skazańca. Ładni ludzie kojarzeni są przecież z delikatnością i dobrocią.

W ich przypadku piękne oblicze to jednak żadne pocieszenie. Obawiamy się, że nie będą narzekali na brak powodzenia w celi...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-01-02 10:49:45

re: Najpiękniejsi przestępcy świata! Za ładni, by trafić za kratki?

Proszę was, nie staczajcie się na samo dno! Jeśli nie macie pomysłu na artykuł to go nie piszcie, poszukajcie, pomyślcie, a nie piszcie takie bzdury...!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-01-02 10:12:01

re: Najpiękniejsi przestępcy świata! Za ładni, by trafić za kratki?

"Za ładni, by trafić za kratki"?! O czym wy w ogóle mówicie? Łamią prawo to mają siedzieć i już. A swoją drogą z tych mord bije coś odrażającego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1