Osiem najbardziej wkurzających typów ludzi

02 Lipca 2017

Z tymi osobami lepiej nie nawiązywać bliższych znajomości, ponieważ mogą skutecznie zatruć nam życie.

irytująca osoba

Obrażalski

Bywają osoby, dla których foch staje się ulubionym środkiem perswazji, a czasem nawet formą psychologicznej przemocy. Choć w powszechnej opinii kobiety mają większą skłonność do obrażania się, mężczyźni równie często stosują tego typu sztuczki.

Jednak w przypadku kobiety foch jest zwykle wyrazem siły i reakcją na niewłaściwe zachowanie faceta, która ma wymusić przeprosiny, najlepiej poparte prezentem, tymczasem u mężczyzny okazuje się niejednokrotnie dowodem słabości. Partner ze skłonnością do obrażania się bywa po prostu emocjonalnie niedojrzały. Zdaniem specjalistów taka postawa zdradza zwykle zakompleksionego i niedojrzałego cierpiętnika, który „strzela focha”, gdy coś dzieje się nie po jego myśli albo sytuacja wymyka się spod kontroli.

Zobacz także: Powiedz nam, co widzisz na tym obrazku, a my zdradzimy Ci, kim jesteś!

Zrzęda

Brzydka pogoda, męcząca praca, brak pieniędzy, głupi politycy – powodów do narzekania nie brakuje, ale niektóre osoby ze zrzędzenia uczyniły sposób na życie, sprawiając, że zatruwają je swojemu otoczeniu. Związek z malkontentem może stać się prawdziwym koszmarem, ponieważ wszystko zaczyna się kręcić wokół jego grymasów, spychając potrzeby partnera na dalszy plan.

Owijający się jak bluszcz

W serialu „Seks w wielkim mieście” taki typ osobowości nazwano „frienemy” i była to zbitka angielskich słów oznaczających przyjaciółkę i wroga. Jest to zazwyczaj kobieta, która oplata drugą osobę jak bluszcz, domagając się ciągłego zainteresowania i opieki. Gdy poczuje się odtrącona, potrafi zamienić nasze życie w prawdziwy koszmar.

Początkowo jest miła, oddana i pomocna w wielu sprawach – sprawdza się jako powierniczka tajemnic czy doradca podczas zakupów. Dopiero po dłuższym czasie odkrywamy, że chce być cały czas w centrum zainteresowania i tak naprawdę to ona wymaga wsparcia oraz nieustannej uwagi. Wpada do nas niezapowiedziana, dzwoni o różnych porach dnia i nocy, wprasza się na spotkania, lubi pożyczać ubrania, a nawet pieniądze. Bywa zazdrosna o znajomych, chłopka czy męża.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

JA
(Ocena: 5)
2017-07-03 11:49:55

"Jednak w przypadku kobiety foch jest zwykle wyrazem siły i reakcją na niewłaściwe zachowanie faceta, która ma wymusić przeprosiny, najlepiej poparte prezentem" - oplułam się ze śmiechu herbatą. Kto wymyśla te brdury???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-02 10:22:39

Jest jeszcze jeden typ: spamerka od iqpy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-02 11:34:46

Hahaha, dobre! xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-02 12:08:33

hahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-02 13:06:55

hahahah!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1