Najlepsze muzułmańskie blogerki modowe. Są świetnie ubrane i... obłędnie piękne!

20 Czerwca 2017

Podoba Ci się ich styl?

Muzułmańskie blogerki modowe

Na myśl o wyznawczyniach islamu odruchowo wyobrażamy sobie kobiety zakryte nikabem lub hidżabem. Żyjemy w przekonaniu, że muzułmanka nie chce i nie może dbać o swój wygląd, bo zupełnie mija się to z celem, skoro przez większość czasu zasłania ją tradycyjna chusta. Jak mylne jest to przekonanie udowadniają te młode kobiety.

Pochodzenie z arabskiego kraju i wiara w Allaha wcale nie oznaczają braku zainteresowania modą i trendami. Wśród muzułmanek jest coraz więcej blogerek, które z powodzeniem łączą tradycję z nowoczesnością. Zasłaniają włosy i ciało, ale robią to w naprawdę dobrym stylu. Nie wierzysz? Wystarczy, że na nie spojrzysz.

Oto muzułmańskie fashionistki, które znajdą się na rzeczy!

 Zobacz również: Najpiękniejsze muzułmanki: Nie można oderwać od nich wzroku!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (21)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ulka
(Ocena: 5)
2017-06-21 14:10:07

Zakrywają się, żeby nie prowokować włosami, a makijaż wulgarny. I te sztuczne wydęte usta. Gdzie tu sens gdzie logika?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-21 17:52:56

To samo zauważyłam. Niby husta jest po to, żeby zachowywać skromność, a przecież każda kobieta zwyczajnie ubrana i delikatniej umalowana wygląda od nich skromniej. I nie oszukujmy się, na zachodzie to one się wyróżniają, przez co zwracają na siebie jeszcze większą uwagę. Tak poza tym, sensem zakrywania się ma być ochrona kobiety przed napastowaniem seksualnym, nie zauważyłam natomiast, by tak o to dbano jeśli chodzi o oprawców czyli mężczyzn, oni uważają że niedostatecznie ubrana kobieta się o to prosi. Ale najprościej zrzucić całą winę i wszystkie wyrzeczenia-środki ostrożności na ofiary. Nie rozumiem kultywowania tego oczywistego zła i niesprawiedliwości. O ile w krajach muzułmańskich jest to raczej oczywiste bo mentalność tak szybko się nie zmieni i kobiety chcą być bezpieczne, o tyle pojąć nie mogę dlaczego zakrywają się mieszkając w Europie i dlaczego tak się u nas tego broni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-22 03:11:20

Po pierwsze jak można prowokować włosami ? To brzmi komicznie, prowokować można tyłkiem, cyckami, wystającymi majtkami, ale żeby włosami ?! Wtf ?! Jakoś kobiety w Europie czyli my chodzimy z odkrytą głową i faceci nie dostają pierdolca na tym punkcie, nie twierdzą że ,,jesteśmy nagie więc trzeba nas zgwałcić,, to chore rozumowanie, też nie pojmuje tego i nie pojmuje że u nas się popiera takie ich zachowanie. Faceci u nas potrafią opanować swój popęd seksualny a oni nie mogą bo im odp..rdala na łeb. Prawda jest taka że atrakcyjnej kobiecie nawet zasłona na głowie nie pomoże i każda kobieta powinna mieć przyzwolenie do posiadania broni palnej lub paralizatora moim zdaniem. Wtedy gwałciciele i inne śmieci by się bały i nie tykałyby kobiet.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-21 03:15:40

Podobałyby mi się gdyby nie te szmaty na ich głowach. Tak czy siak nie zmienicie przez wstawianie takich artykułów moich poglądów na temat islamu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 16:00:32

Piękne twarze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 15:38:39

Zalosni jestescie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 19:03:01

W czym jestesmy zalosni? Ze nie chcemy prawa szariatu w Polsce? Bo zdajemy sobie sprawe, ze oni nie szanuja naszych praw i zarzucaja swoje obyczaje? Wiesz, ze w Niemczech, na czas ramadanu, gaszone sa reklamy z jedzeniem w ciagu dnia, zeby nie urazic muzulmanow? Chore! Chcesz tego w Polsce? Zeby Twoje prawa, byly zmniejszane ciagle i ciagle, bo kilku ciapakow tu jest? Niech oni sie dostosuja! Nie oni budowali ten kraj, ale nasi przodkowie, wiec niech szanuja ten kraj, a nie panosza sie jak u siebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 19:08:38

Muzulmanom tez bys powiedziala ze sa zalosni, bo nie podobaja im sie nasze rozneglizowane ciala na plazy w wakacje? Jasne ze nie. Bo balabys sie, ze jeden z drugim da ci w leb albo zgwalci, bo sprzeciwiasz sie jako kobieta muzulmaninowi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 21:00:13

Zgadza się, nie muzułmanie budowali Polskę po wojnie ale Niemcy już tak - turecka biedota została sprowadzona z Turcji po wojnie w tym celu. Dlatego są teraz u siebie. Nam to nie grozi - ale grozi co innego, mijanie każdego dnia na ulicy tepe, rozhisteryzwane, agresywne bydło, ktore się rzuca a nie rozumie nawet sytuacji spolecznokulturowej bo nie zna historii Europy. Tak jak i nie wie co naprawdę dzieje się na świecie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-22 10:05:50

Chyba ty do konca nie znasz historii Europy bo Turcy masowo przyjeżdżali do Niemiec dopiero w latach 70 a zaraz po wojnie były to tylko jednostki. Najwiecej ludzi przyjezdnych było wtedy z Grecji Wloch oraz krajów bałkańskich tylko że większość z nich wróciła do siebie a Turcy jak przybyli tak zostali, więc to niedokonca muzlumanie odbudowali Niemcy a byli to przede wszystkim Europejczycy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-22 21:59:30

Napisałaś to samo tylko w inny sposób. ;] Niemcy przegrały wojne, były zruinowane i długo po tej wojnie podnosiły się z gruzów. Nawet polscy studenci jeździli budować nowy Berlin. A Turcy przyjeżdżali do nich od 61 roku/ były to imigracje masowe często biedoty, dlatego zostali na zachodzie. I nie mówię, że Europejczycy też tego nie robili - tylko nawiązuje do tego co się o muzułmanach wygaduje, ale rozumiem że mogłaś nie zalapać - jak każdy to kto w pierwszej kolejności ma ochotę udowadniać innym, że się mylą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Nati
(Ocena: 5)
2017-06-20 15:07:11

fajne stylizacje, piekne kobiety ale szkoda ze ona tak musza chodzic na codzien. pewnie mają tez piekne figury, iqacai im by nie było potrzebne zeby odsłonic troche ciała, no ale nie mogą. przykre to niestety :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 21:45:02

Wypieprzaj spamerko nikt nie kupi tego gowna!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-20 11:53:17

Super ! Skoro można zasłaniać ciało w dobrym stylu po muzułmańsku to zaraz biegnę po nikab lub hidżab czy jak się to tam nazywa. Przecież to takie normalne i stylowe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz