3 lata temu przestała przejmować się swoją wagą. Jest coraz większa (i... ładniejsza?)

24 Października 2016

Dziś już tak nie wygląda... Zmiana na lepsze?

Morena Diaz

Chcesz wyglądać atrakcyjnie? Rozwiązanie wydaje się oczywiste, ale nie takie proste - schudnij. Im bardziej smukła sylwetka, tym lepiej. Trudno być seksbombą z nadwagą. Ale czy naprawdę tak to działa? Ta blogerka twierdzi, że prawda leży gdzie indziej. Kiedy była chuda, nie do końca siebie akceptowała. Wystarczyło przybrać kilka kilogramów i nabrać krągłości, by wreszcie pokochała swoje ciało.

Morena Diaz ze Szwajcarii z dumą prezentuje na swoim Instagramie zdjęcia przed i po metamorfozie. Z tym, że ich kolejność jest inna niż zwykle. Kiedyś wyjątkowo szczupła, a dziś o kilka rozmiarów większa. I równocześnie szczęśliwsza.

„Jeśli musisz zamartwiać się tym, co jesz… Jeśli ciągle przejmujesz się swoją wagą… Jeśli zmuszasz się do wykonania określonych ćwiczeń każdego dnia… Jeśli nie możesz przestać planować każdego kolejnego posiłku… Jeśli nie możesz zasnąć, bo rozpaczasz nad swoim wyglądem… Wtedy powinnaś się zorientować, że dzieje się coś niedobrego. Nie z twoim ciałem, ale podejściem do życia” - przekonuje.

Zobacz również: To wręcz nieprawdopodobne, jak ta dziewczyna wygląda od pasa w górę! (Zlepek dwóch różnych ciał?)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

UlkaPaczulka
(Ocena: 5)
2016-10-28 01:58:28

Z jednej strony ma rację, z drugiej znalezienie ćwiczeń sprawiających przyjemność to nic takiego, tabsy iqgreen które wspomogą cały proces - nic takiego, jedzenie piękne ale mniej kaloryczne - nic takiego. To są proste rzeczy które zdemonizowała i ześwirowała na tym punkcie, sama jest sobie winna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-25 20:38:00

fuu ale brzuszysko...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-10-24 13:34:36

fajnie, tylko przytycie to cellulit ewentualnie rozstępy... nic ładnego... No i te fałdki.. każda szczupła koleżanka potem się śmieje. I weź to akceptuj siebie w takiej sytuacji. Wiem, bo sama przez coś takiego przeszłam - od zbyt chudej do krągłej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-24 11:06:06

jak schudnąć? moja odpowiedź jest taka, warto stosować do diety suplement Piperine Burner. Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg wieć i każdej pomogą, ale pamietajcie o diecie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
GONIA
(Ocena: 5)
2016-10-24 10:33:07

Ciekawe co będzie po ciąży i urodzeniu dziecka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-25 07:12:47

Moze to samo co z tobą, będzie jęczącą i zawistną kwoką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1