Matka pomogła chorej córce popełnić samobójstwo! EUTANAZJA W DOMOWYM ZACISZU

08 Maja 2011

Poważnie chora córka błagała ją o śmierć...

samobójstwo

54-letniej Kay Gilderdale postawiono niedawno zarzut morderstwa własnej córki. Zrozpaczona kobieta nie zgadza się jednak z tym wyrokiem. Twierdzi, że zrobiła to z miłości do własnego dziecka. Pomogła ulżyć jego cierpieniom. Ciężko chora córka błagała ją bowiem o śmierć.

Córka Kay zachorowała na zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Poza tym układ odpornościowy dziewczyny zupełnie przestał pracować. Lynn zaczęły doskwierać różne infekcje. Dziewczyna musiała zrezygnować ze szkoły i życia towarzyskiego. Przez 17 lat leżała w łóżku. Przez ten długi czas matka troskliwie opiekowała się swoją córką. Kay wciąż miała nadzieję, że jej dziecko pewnego dnia wyzdrowieje.

Stan zdrowia Lynn pogarszał się jednak z każdym dniem. Dziewczyna wciąż traciła przytomność. Nie dała rady mówić ani chodzić. Przyjmowała bardzo silne leki przeciwbólowe i antydepresyjne. Wreszcie nie wytrzymała. Dwa razy bezskutecznie próbowała popełnić samobójstwo. Wreszcie zaczęła błagać swoją matkę, aby ta pomogła jej w odejściu z tego świata.

Na początku kobieta zupełnie nie chciała się na to zgodzić. W końcu jednak uległa namowom córki i wstrzyknęła jej śmiertelną dawkę leków. Jak powiedziała Kay: Była to jedyna szansa, aby ulżyć cierpieniom córki.

Czy kobieta postąpiła słusznie? Czy dla własnego dziecka rzeczywiście można zrobić wszystko?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Medyczny eksperyment ciążowy: Przeszczepili jej jajnik siostry, urodziła córeczkę!

Dzięki transplantacji kobieta zaszła w wymarzoną ciążę i urodziła zdrową córeczkę Victorię.

Miała 17 lat, walczyła z trądzikiem... Zabił ją środek na pryszcze - JAK TO MOŻLIWE?!

Dziewczyna najpierw poczuła, że puchną jej nogi, a kilka godzin później już nie żyła.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (174)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-08 07:21:16

dobrze zrobiła- dziewczyna sama chciala to zrobić, tylko nie umiała, moze nie miała sił - - chciała matkę odciążyc w tej decyzji. szkoda takich ludzi naprawdę- oby mi ktoś też pomógł, gdyby sie tak zdarzyło nieszczęsliwie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-03 09:33:38

Postapiła bardzo słusznie moim zdaniem Eutanazja powinna być legalna nie wolno patrzeć na ludzkie męki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-25 21:20:38

to boli, boli bardzo, ale popieram.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-19 14:46:50

Jestem całkowicie za eutanazją w takich przypadkach. Sama bym tak samo postąpiła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-01 10:23:17

Nie mi to oceniać, nie jestem tą kobietą nie byłam w jej ani jej córki sytuacji ,wiec nie wiem jakbym postapiła na jej miejscu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-24 23:48:59

Ja nie chciałabym być uśmiercona nawet w największych cierpieniach, nie wiem co byłoby gdyby owe nastąpiły, ale na tę chwilę takie mam zdanie. Ludzie w takich cierpieniach pragną ukojenia, a nie śmierci i nawet jeśli chcą ulgi poprzez śmierć, to wola życia jest silniejsza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-01 23:36:19

Oj dziecko, jesteś taka młoda.. nie masz pojęcia o bólu, i prawdopodobnie życiu oO, uwierz, że jesteśmy tylko ludźmi. Jeśli jesteś starsza, zastanów się nad sobą. Czasem mam dość komentarzy na jakichkolwiek stronach/forum, są tak durne, że człowiek nie wie z skąd biorą się tacy ludzie. Kompletny idiotyzm.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-22 23:57:23

Jaka ta kobieta musiała być wtedy odważna. Musiała podjąć tak ciężką decyzję. Stracić córkę ale jej ulżyć czy mieć cierpiącą, chcącą umrzeć córkę. Współczuję tej kobiecie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-15 14:12:11

jeśli córka cierpiała i ją błagała to miała inne wyjście ? lepiej żeby jej córka dalej cierpiała ? teraz dalej by leżała w łóżku i cierpiała .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-03 20:05:27

Nikt za nia nie cierpial....Wiec nikt nie powinien decydowac jak ma odejsc..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 01:46:21

ludzie jacy wy jesteście durni... moja babcia umierała 6 miesięcy! ^ do cholery! gdyby to było legalne w polsce nie wachałabym się ani chwili i sama tak zrobiła... wy nie rozumiecie? Gdybyście to wy leżeli na tym łożu zamiast tej dziewczyny i cierpieli straszne męki, nie mogąc wydusić z siebie słowa i powiedzieć co was boli gdzie? Zastanówcie się. umieracie boleśnie,czujecie jak powoli uchodzi z was życie. Wiem bo widziałam jak moja babcia odchodziła. Zrozumcie tą kobietę. Ona nie mogła patrzeć na to jak męczy się jej dziecko. Dlatego nie NIE POWINNI jej wsadzać za to na 25 lat bo zabiła. Dobrze Zabiła ,ale nie specjalnie- chciała ulżyć cierpienią drugiej osoby a nie zabić bo miała jej dość i nie chciała się nię dłużej zajmować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz