Guz zdeformował jej twarz, a ona wciąż wygląda zjawiskowo! (Zobacz jej perfekcyjny makijaż)

19 Sierpnia 2016

21-latka nie ma zamiaru poddawać się chorobie. Inspirująca postać.

Marimar Quiroa

Marimar Quiroa to postać niezwykła. Pochodząca z Kalifornii 21-latka znacznie różni się od najpopularniejszych blogerek zajmujących się urodą, ale wiele z tych ślicznotek może jej pozazdrościć determinacji i talentu. Urodziła się z przypadłością znaną jako naczyniak limfatyczny torbielowaty. Guz zdeformował jej twarz i uniemożliwia mówienie. Vlogerka oddycha dzięki tracheotomii, czyli otworowi w tchawicy, a pokarm przyjmuje przez rurkę bezpośrednio do żołądka.

A pomimo to cały czas pozostaje aktywna! Szkoli się, bo chce zostać nauczycielką niesłyszących dzieci, pracuje jako instruktorka zumby, a po godzinach nagrywa filmy poświęcone sztuce makijażu. Zdobyła już 100 tysięcy subskrybentów, którym zupełnie nie przeszkadza, że Marimar nie wypowiada w swoich nagraniach ani słowa.

Jest także aktywną użytkowniczką Instagrama. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi podziwia jej perfekcyjny makijaż. A przede wszystkim - jej radość życia!

Zobacz również: Najdziwniejsze mutacje genetyczne (Ludzi z TAKIMI deformacjami jeszcze nie widziałaś!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
3.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ro
(Ocena: 5)
2016-08-19 20:29:17

NIE WIERZCIE W BAJKI NA TEMAT LECZĄCEGO HALUKSY Aparatu prof. Landera. weszłam na stronę, nie działają "linki" do kategorii "portalu" np. nauka, wszechświat itd; nie dodają się komentarze, mimo, że wydaje się, że tak. po ponownym otwarciu linku lub dodaniu kolejnego komentarza wcześniejszy się nie wyświetla itd. wreszcie nie ma informacji jakoby taki profesor wgl istniał. Dodatkowo dość podejrzane komentarze szczególnie o zwrotach pieniędzy. TO NIE ROBOT, a osoba, której stara babcia kupiła leczący wszystko świecący masażer i kołdrę na reumatyzm za ogromne pieniądze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-19 18:31:56

Inforno jesteś kupą gówna dno po prostu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: 5)
2016-08-19 16:24:37

hahahaha ZJAWISKOWO xD no fakt, zjawisko niecodziennie, ale niebywale wstrętne. ten lans na choroby fizyczne u ludzi to jest dopiero przypał. pal sześć tego kocurka, pod którego fotkami niektórzy się kichali, że ktoś chce się nim lansić na insta. jak zobaczyłam pierwszy raz to jej malowanie to mi łapy opadły. na cholere jej ta bazgranina na ryju? i tak będzie wstrętny. poza tym tępa strzała, skoro jej takie bzdury w tym łbie. Stephen Hawking jakoś nie musi "brylować" swoją niepełnosprawnością. on bryluje intelektem. a ta banda debili, która ma jakiś mankament fizyczny i afiszuje się nim na prawo i lewo, to niech spier*ala.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mm
(Ocena: )
2016-08-19 20:52:18

Musisz być bardzo nieszczęśliwą osobą, wskazuje na to twoja nadnaturalna forma wyrazu. Dodatki hahaha, duże litery , nachalne wymuszone chamstwo . Masz problem i uzewnętrzniasz go w anonimowym wpisie na plotkarskiej stronie... brak znajomych, przyjaciół ? Akurat twój wpis nie zrobił na mnie wrażenia ani mnie nie wzburzył jaki był twój zamiar tylko dopiero co przestałam się śmiać :) Pozdro osobo bez charyzmy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: )
2016-08-21 23:46:09

mm - ależ ty wierzysz w te swoje pseudo-analityczne wypociny :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-19 15:48:47

zmienił się wam skład w firmie, czy tylko o zdrowych kobietach macie odwagę pisać, że wyglądają jak potwory bo nie pasują do kanonów piekna?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-19 12:57:11

Współczuje jej bo poza twarzą od nosa do brody jest całkiem ładna i ma styl, mam nadzieję że medycyna pójdzie do przodu i uda się "naprawić" jej twarz :) podziwiam jej odwagę i to że siebie akceptuje taką jaka jest

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-19 11:39:09

I tak wygląda lepiej niż spora część ras ze Star Treka ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-19 11:36:32

Jej, podziwiam. Dziewczyny, doceńcie swoją urodę, naprawdę niektórzy mają gorzej a mimo to maja siłę do życia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-19 11:25:34

Zazdroszczę odwagi. Ja bym pewnie siebie nienawidziła i niewychodziła z domu, nie mówiąc nawet o prowadzeniu jakiś instagramów. Trzeba mieć mocny charakter.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-19 09:11:09

Nie nie wygląda zjawiskowo. Jest zdeformowana, można powiedzieć że jest zadbana, ma perfekcyjny makijaż ale nie zaklinajmy rzeczywistości tylko dlatego że ktoś nie jestn niepełnosprawny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-19 08:41:32

Po co wciskać kit, że jest piękna? Przecież doskonale wie, że nie jest. No ale BARDZO szkoda takich osób, bo wewnętrznie w pełni sprawna kobieta, a choroba tak zniszczyła jej twarz. Dobrze, że mimo to się nie poddaje, tylko chcę żyć w miarę możliwości normalnie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz