Dzięki niemu zmienisz opinię o muzułmanach: Przystojny książę zmienia oblicze islamu

16 Listopada 2016

22-latek kiedyś zostanie królem. Bardzo przystojnym królem.

książę Husajn

Muzułmanie nie mają w Europie najlepszej prasy. Winne są oczywiście zamachy terrorystyczne, niekontrolowany napływ imigrantów z krajów arabskich, a często także ich nieskrywana pogarda wobec kultury Zachodu. W dyskusji na temat islamu i jego wyznawców zapominamy jednak o różnych odcieniach tego samego zjawiska. Doskonałym przykładem są pokojowo nastawieni i kochający swoją ojczyznę polscy Tatarzy. A także on.

Husajn ibn al-Abdullah, zdaniem komentatorów, to piękniejsza twarz islamu. 22-letni książę Jordanii (a tym samym pierwszy następca tronu) w niczym nie przypomina radykała z tzw. Państwa Islamskiego. To młody, przystojny i wykształcony w Stanach Zjednoczonych mężczyzna. Świetnie mówi po angielsku i francusku. Szanuje inne religie i kultury, spotykając się m.in. z papieżem Franciszkiem.

A do tego, jak zauważają jego oddane fanki, jest wyjątkowym przystojniakiem. Niemal milion obserwatorów na Instagramie (głównie płci żeńskiej) o czymś świadczy… Czy uda mu się poprawić wizerunek pokojowo nastawionych muzułmanów?

Zobacz również: Poznajcie najseksowniejszego uchodźcę! Został aktorem... porno!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-21 02:47:31

Ma zmienić opinię o muzułmanach bo jest przystojny? Co to za argument? Uroda w ogóle nie powinna być wymieniana na liście ewentualnych powodów do zmiany perspektywy. Jeśli ktoś się tym kieruje budując swój światopogląd to jest upośledzony

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-16 21:15:13

Taaak, z pewnością zmieni oblicze islamu- chyba po to żeby ściągnąć na siebie fatwę i dobrowolnie zrzec się tronu. Poza tym w czterech ścianach będzie na bank traktować swoją żonę jak na muzułmanina przystało- z wyższością. W końcu kobiety są głupie i należy je kontrolować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-16 12:59:37

napewno brzydkiej za zone nie wybierze. Jeszcze nie widziałam bogatego, co by sobie brzydką wybrał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-16 10:16:52

chyba jest niski

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-17 10:59:18

150 w kapeluszu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1