Matka regularnie bierze kąpiel ze swoimi synami. „Moi chłopcy nie mają problemu z tym, że jestem naga, czy że oni są nadzy”

07 Kwietnia 2018

Jeden z nich jest już nastolatkiem. To normalne?

kąpiel z dziećmi

Lauren Libbert to kobieta, o której stało się głośno w Wielkiej Brytanii za sprawą udziału w jednym z programów. Uczestniczka opowiedziała, że bierze kąpiele razem ze swoimi synami. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby byli młodsi, ale jeden ma 10, a drugi 11 lat. Chłopcy są w takim wieku, że cielesność budzi w nich ciekawość. Czy matka nie wyrządzi im krzywdy wspólnymi kąpielami?

Zobacz także: Ojciec chciał sprzedać pedofilom 4-letnią córkę. Umówił ją na 70 spotkań

Ludzie byli w szoku, gdy usłyszeli jej wyznanie. Mało tego, okazało się, że do kąpieli dochodzi regularnie, a matka chłopców uważa to za coś normalnego i zachęca do podobnych praktyk innych ludzi. Jedna z osób, również biorąca udział w programie, dała do zrozumienia, że kąpiele z matką mogą źle wpłynąć na rozwój chłopaków. Kobiety nie przekonały te słowa, chociaż wiedziała, że wypowiada je specjalista.  

„No cóż, bardzo ciekawie się tego słucha, ale się nie zgodzę. Mój starszy syn ma 11 lat i nie widzę w nim żadnych zaburzeń. Jeśli ma jakieś pytania odnośnie seksualności i tego, jak wyglądamy, na wszystko mu odpowiadam. Jeśli oni zdecydują, że nie chcą być przy mnie nago, ja to uszanuję” – powiedziała Lauren. „Jeśli moi synowie czerpią z tego przyjemność, nie mam zamiaru zaprzestać kąpieli. Robimy tak od lat i jest to nasz rytuał. Mamy bardzo małą łazienkę, ale to nie przeszkadza nam cieszyć się kąpielą. I mamy czas na to, aby porozmawiać, zdarza się też tak, że czytamy gazety. Moi chłopcy nie mają problemu z tym, że jestem naga, czy że oni są nadzy” – tłumaczy swoje stanowisko w sprawie.

A wy co o tym myślicie? Czy uważacie, że chłopcy mogą mieć w przyszłości problemy?

Źródło: popularne.pl
 

 

Three in a bath #doggywash #cooldog

Post udostępniony przez Lauren Libbert (@laurenlibbert)

 

No way #sonrejection

Post udostępniony przez Lauren Libbert (@laurenlibbert)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-07 20:33:15

Oczywiście że dla dzieci to żaden problem, bo nigdy nie miały wyboru. Jak mamusia wbijała 11lat do głowy synkowi to okej to skąd ma się chłopiec zorientować że to nie jest do końca normalne? Rodzice maja dzieci chronić a ta mamuśka przekroczyła granice. To jej zadaniem jest powiedzieć ze jest już za duży na kąpiele z nią. Współczucie dla jej synów i ich przyszłych partnerek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-07 07:52:16

Według mnie jeżeli dzieci dobrze się z tym czują to żadnej krzywdy im nie robi a świadczy to o tym jak bardzo zzyta jest ta kobieta ze swoimi dziećmi. Ogólnie mówiąc nie robi nic złego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-07 08:37:33

A później jak trafisz na takiego to będzie płacz, bo mamusia jest ważniejsza od partnerki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-07 11:19:27

Żadnej krzywdy? Ciekawe jak przez to są traktowani przez kolegów i jak będą przez przyszłe dziewczyny. Mają już tyle lat, a dalej kąpią się z mamą, więc prędko się to nie skończy. Ciekawe co Ty pomyślałabyś i czy chciałabyś związać się z chłopakiem, który w wieku np. 16 lat miał w internecie zdjęcia z kąpieli i kąpał się jeszcze z matką. Są zżyci, ale chyba trochę za bardzo, przez co te dzieci będą miały bardzo utrudnione wchodzenie w relacje towarzyskie, a to odbija się na psychice.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-07 01:09:53

Współczuje matki. Robi ogromną krzywdę tym dzieciom. Z nią jest coś nie tak i z jej synami pewnie też będzie nie najlepiej. Pomijając sam fakt, że bierze kąpiel z nastoletnimi dziećmi, co już jest chore to jeszcze chwali się tym w mediach i wstawia zdjęcia z kąpieli na instagrama. Ci chłopcy pewnie nie mają zbyt łatwo, bo ciekawe co na to koledzy ze szkoły. Koszmar.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-07 08:57:53

Fakt,nie jest to zdrowe,jednak jest to ich rytualem od zawsze,wiec dzieciaki sie do tego przyzwyczaily.Jednak jak ktos ponizej zauwazyl.Ich partnerki beda miec przerabane,bo dla tych chlopakow mamusia bedzie zawsze na pierwszym miejscu i bedzie trudno odciac pepowine.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1