Kiedyś żadna nie chciała na nich spojrzeć. Dzisiaj... ustawiają się do nich kolejki!

14 Maja 2015

Żadnego faceta nie warto skreślać. Może się zmienić, tak jak oni.

przemiana wyglądu

To my, kobiety, uchodzimy za najbardziej przewrażliwione na punkcie swojego wyglądu. Wciąż uważamy, że jest nas za dużo, a w niektórych partiach ciała – za mało. Ćwiczymy, wprowadzamy w życie diety, modelujemy sylwetkę i praktycznie całe nasze życie kręci się wokół fizyczności. Myli się jednak ten, kto uważa, że panowie nic ze sobą nie robią. Nasi bohaterowie są najlepszymi dowodami na to, że i oni chcą się zmieniać na lepsze.

Poznajcie prawdziwych młodych mężczyzn, którzy przeszli długą drogę, by prezentować się lepiej. Niektórzy z nich musieli zrzucić nawet połowę masy swojego ciała, inni – wręcz przeciwnie, potrzebowali przybrać na wadze. Wszyscy pochwalili się efektami na łamach portalu Reddit, zamieszczając obrazujące przemianę fotografie. Jeśli do tej pory nie mieli powodzenia u kobiet, to teraz na pewno są rozchwytywani!

Kto by pomyślał, że niepozorny grubasek w krótkim czasie może przemienić się w atletycznie zbudowanego przystojniaka, a wychudzony chłopiec – zdrowego i silnego mężczyznę... Im się udało i na pewno wymagało to ogromnego wysiłku. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować i... podziwiać.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-13 22:55:51

re: Kiedyś żadna nie chciała na nich spojrzeć. Dzisiaj... ustawiają się do nich kolejki!

ten z 12 zdjecia... no coz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1