Została zgwałcona i oblana kwasem. Jak wygląda dzisiaj? (Zdjęcia, które powinna zobaczyć każda kobieta)

06 Kwietnia 2018

Poznajcie historię Katie Piper - kobiety, która przeszła piekło i udowodniła, że nigdy nie należy się poddawać.

Katie Piper

Mówi się, że co nas nie zabije, to nas wzmocni. Historia Katie Piper jest przykładem na to, że owe słowa oddają prawdę. Dziesięć lat temu kobieta doświadczyła tragedii, która na zawsze zmieniła jej życie. Nic nie wskazywało też na to, że los ponownie się do niej uśmiechnie.

Zobacz także: Internauci twierdzą, że to najpiękniejsze TROJACZKI w Polsce. Mamy ich ZDJĘCIA!

Piękna prezenterka telewizyjna i początkująca modelka nie chciała być dłużej ze swoim facetem – Danielem. Mężczyzna nie potrafił się z tym pogodzić. Postanowił się zemścić. Porwał byłą dziewczynę i zgwałcił ją brutalnie. Ale to nie wszystko. Wynajął też mężczyznę, który oblał ją kwasem. Do zdarzenia doszło w 2008 r. „Stałam na ulicy, a ludzie mnie mijali. Czułam, jak moja twarz odpada, paruje, pali się żywcem” – wspomina Katie.

W wyniku oblania kwasem kobieta ledwo co uszła z życiem. Jej twarz oraz ciało zostały poparzone. Straciła też wzrok w jednym oku. Katie przeszła około 200 zabiegów rekonstruujących jej twarz. To jednak nie było najgorsze. Jej psychika była w opłakanym stanie. Gwałt, okropny ból fizyczny i trwałe oszpecenie ciała to cios, który złamałby niejedną osobę. Ale nie Katie. Kobieta przeszła terapię, która okazała się dla niej bardzo pomocna. Ogromny udział w jej powrocie do zdrowia mieli też najbliżsi. Dzięki nim ponownie zaczęła normalnie funkcjonować. Również wiadomość o skazaniu na dożywocie oprawców miała swój udział w pogodzeniu się z tragedią.

Katie postanowiła pomagać ofiarom przemocy. W tym celu założyła fundację charytatywną. Zajęta codziennym życiem i pomaganiem innym, kobieta nie spodziewała się, że spotka ją jeszcze coś pięknego. Wtedy poznała mężczyznę, który pokochał ją taką, jaka jest. Z bliznami, niewidzącym okiem i wszystkimi niedoskonałościami. Katie i Richard wzięli ślub trzy lata temu. Doczekali się dwóch córek. Katie wróciła też do pracy w telewizji.

Richard, Belle i Penelope sprawili, że Katie jest bardzo szczęśliwa. To, jak podniosła się po tragedii, pomogło wielu osobom.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 00:03:08

biedna...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ida
(Ocena: 5)
2018-04-06 14:05:08

Ta kobieta jest moją inspiracją

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-06 01:24:25

Głupia, ma karierę, po co robiła sobie bachory.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-06 07:06:23

Chciała, to zrobiła, to przecież jej życie, nie twoje, moje czy kogokolwiek innego. I trochę kultury, w internecie ona również obowiązuje, o czym większość ludzi zapomina.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1