Jedna Kim Kardashian to za mało? Ona wygląda jak jej BLIŹNIACZKA! (Tylko która jest która?)

21 Listopada 2016

Sobowtórka zarzeka się, że to przypadek i nie upodabnia się do gwiazdy.

sobowtór kim kardashian

Kiedy patrzy się na jej zdjęcia, nie do końca wiadomo, z kim mamy do czynienia. Co prawda na Instagramie występuje jako Kamilla Osman, ale to przecież Kim Kardashian… Kanadyjska blogerka jest tak podobna do amerykańskiej celebrytki, że nie sposób wskazać kto jest kim (albo Kim). Ale czy to na pewno komplement? Oryginał skończył niedawno 36 lat, a kopia z Internetu jest o 15 lat młodsza…

Choć jej inspiracja jest oczywista, sama zainteresowana zaprzecza, by na kimkolwiek się wzorowała. - Nie powiedziałabym, że upodabniam się do Kim - stwierdziła w rozmowie z „Elle”. Później dodaje, że obie stosują podobne diety, mają trenerów personalnych, są uzależnione od konturowania twarzy i noszenia gorsetów. Zapomniała wspomnieć, że wyglądają także identycznie.

Bliźniaczki już kilkakrotnie się spotkały. Uda Ci się wskazać, która jest która?

Zobacz również: Rumuńska Kim Kardashian twierdzi, że jest lepsza od oryginału. O 8 cm!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-21 18:08:15

Żeby być kimś, trzeba być sobą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: 5)
2016-11-21 12:55:03

Szok :o Druga Kim. W sumie to pokazuje też jak naturalna jest Kardashianowa. Żeby wyglądać jak ona wystarczy dobry chirurg plastyczny ;] Co do komentarza poniżej to też się zgadzam - całkowicie tego nie rozumiem jak można się "przerabiać" na kogoś. To strasznie smutne, że ktoś nie chce być sobą. Albo dobre jeszcze to, jak ktoś uznaje tekst typu "ale jesteś podobna/y do " za komplement. Mnie by takie coś obraziło, na szczęście ja z wyglądu podobna do nikogo :D No tylko do siebie ;d no i tak najładniej i najlepiej ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-21 06:11:39

To trochę żałoane bo widać że była operowana, żeby się upodobnić do Kim. Jak smutne trzeba mieć życie żeby chcieć się stać kimś innym ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1