Rozstanie najpiękniejszej pary na Instagramie. Zraniona dziewczyna ujawnia ROZMIAR PRZYRODZENIA swojego byłego!

24 Lutego 2017

Wierzycie jej?

Jay Alvarrez i Alexis Ren

Historię ich związku można opisać w zaledwie kilku słowach: miłość w czasach Instagrama. To bez wątpienia jedna z najbardziej medialnych par XXI wieku. Ona - 8 milionów obserwatorów. On - niewiele mniej, bo 5 mln. Niektórzy wątpili, czy ich miłość jest prawdziwa, a może to relacja nastawiona wyłącznie na zainteresowanie mediów. Faktem jest jednak, że wytrwali ze sobą całkiem długo. Ale jak to zwykle bywa - głośny romans zakończył się jeszcze głośniejszym rozstaniem.

Życie Alexis Ren i Jay Alvarrez przypominało bajkę. Oboje młodzi, piękni, prawdopodobnie bajecznie bogaci. Podróżowali razem po całym świecie, odkrywając jego najbardziej egzotyczne zakątki. Wszystko po to, by robić sobie zdjęcia i dzielić się nimi z milionami fanów. Każdy kurort marzył o tym, by ich ugościć. Lepszej i bardziej skutecznej reklamy nie można sobie wyobrazić.

Dziś podróżują już osobno, a 20-latka wywleka na światło dzienne wszystkie brudy… Pomimo, że od rozstania minęło już kilka miesięcy.

Zobacz również: Urodą tego chłopaka zachwycają się miliony dziewczyn. Niesamowicie przystojny czy... wcale nie taki piękny?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-24 20:00:14

meg

Żałosne jest pokazywanie wszystkiego na instagramie i wszędobylski lans. I młodzież to łyka, chce być taka, jak ich bogaci idole, którzy mądrości nie mają we łbach, ale za to mają miliony obserwatorów. Ta dziewczyna pokazała swoją prawdziwą stronę najpierw poprzez wywlekanie wszystkich spraw dotyczących swojego związku na światło dzienne a teraz poprzez poniżanie byłego partnera. Może przejrzał na oczy. Ja na przykład preferencje łóżkowe i sprawy intymne byłego chłopaka trzymam dla siebie, to sprawa między nami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-24 14:42:55

boze jakie dno

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-24 12:39:46

A mówią, że ludzi poznaje się po tym jak się rozstają :) To dużo o niej mówi, mogła rozstać się z klasą, ale chyba coś nie wyszło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-24 11:01:39

pasowali do siebie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1