Ivanka Trump – ambitna córka miliardera

12 Maja 2016

Jej ojciec może zostać wkrótce prezydentem Stanów Zjednoczonych. Ivankę jeszcze niedawno porównywano do Paris Hilton, a dziś jest odnoszącą sukcesy bizneswoman i przykładną głową rodziny.

Ivanka Trump

Porównania córki Donalda Trumpa do Paris Hilton nie były bezpodstawne. Obie pochodziły z obrzydliwe bogatych rodzin i we wczesnej młodości potrafiły korzystać z życia, a przede wszystkim pieniędzy swoich ojców.

Jednak sama Ivanka zdecydowanie odcinała się od takich analogii. „Nie jestem balującą dziewczynką, jak Hilton. Jesteśmy całkowicie różne. Nawet gdybym miała się tak stoczyć i zostać imprezującym dzieciakiem, nie byłoby mnie na to stać. Nigdy nie czułam się w żaden sposób uprzywilejowana. Widziałam, jak ciężko pracuje mój ojciec i zawsze zdawałam sobie sprawę, że nic samo nie spadnie mi z nieba” – przekonywała kilka lat temu w jednym z wywiadów.

W innej rozmowie przyznała, że duże pieniądze za bardzo ułatwiają życie. Można od tego stracić głowę i zapomnieć o rzeczywistości. „Na szczęście opamiętałam się w samą porę” – stwierdziła córka kandydata do fotela prezydenta Stanów Zjednoczonych, którego majątek magazyn „Forbes” szacuje na 4 miliardy dolarów.

W kampanii wyborczej Donalda Trumpa córka stanowi jego największy atut. Często towarzyszy ojcu podczas wieców i spotkań z Amerykanami, broni go w mediach i chwali jako wzorcową głowę rodziny oraz spełnionego człowieka sukcesu.

Maffashion pokazała się BEZ MAKIJAŻU! (Co sądzicie?)

Głowa do interesu

Jej matką jest pierwsza żona miliardera, Ivana Trump (naprawdę nazywa się Ivana Marie Zelníčková), pochodząca z Czechosłowacji modelka, która poznała przyszłego męża pod koniec lat 70. w Nowym Jorku, a w następnym dziesięcioleciu stworzyli jedną z najbarwniejszych par w Stanach Zjednoczonych. Trumpowie brylowali na czerwonym dywanie i wspólnie pomnażali majątek rodzinny, Ivana zarządzała m.in. budową ekskluzywnego kasyna Taj Mahal w Atlantic City czy hotelu Plaza na Manhattanie.

Urodziła Trumpowi troję dzieci (Ivanka ma dwóch braci: Erica i Donalda Jr.), ale po kilku latach miliarder skierował zainteresowanie na byłą królową piękności z Georgii, Marlę Maples i rozwiódł się z pierwszą żoną. Mimo to dla Ivanki matka zawsze była i jest bardzo ważną osobą. To za jej namową zdecydowała się studiować ekonomię na prestiżowej Wharton School of Business na Uniwersytecie Pensylwania. Tam zdobyła teoretyczną wiedzę, którą z powodzeniem wciela w życie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz