Świat oszalał na punkcie najpiękniejszych sióstr na świecie. Poznajcie Olivię i Isabelle

25 Czerwca 2018

Wyglądają jak bliźniaczki, ale są w różnym wieku. Która z nich jest starsza?

Isabelle i Olivia Mathers

Isabelle i Olivia są najlepszym dowodem na to, że możesz ciężko nad sobą pracować, ale finalnie to i tak geny decydują o naszym powodzeniu. Niektórzy po prostu rodzą się piękni, bo odziedziczyli to po rodzicach. Siostry z Australii mogą się pochwalić w sumie ponad 800 tys. obserwatorów na Instagramie, a ich kariera dopiero nabiera rozpędu.

Zobacz również: Internauci nie mają wątpliwości: To najpiękniejsze siostry na świecie! Ale mają też brata...

Niesamowita uroda to jednak nie wszystko. Swoje robi również to, że wyglądają jak bliźniaczki jednojajowe, a tak naprawdę dzielą ich aż 2 lata. Patrząc na ich fotografie naprawdę trudno powiedzieć, która z nich ma 21 lat, a która dopiero 19. Przypominają dwie krople wody.

Obie zajmują się fotomodelingiem. Z uwagi na niesamowite sylwetki, specjalizują się zwłaszcza w prezentowaniu strojów kąpielowych. Można wręcz odnieść wrażenie, że nie noszą nic poza bikini, bo codziennie kuszą swoich fanów zdjęciami prosto z plaży.

Zgadniesz, która z nich jest starsza?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Iza
(Ocena: 5)
2018-06-25 10:33:46

W zdrowym ciele zdrowy duch! Warto coś zrobić dla siebie. Właściwy ruch i dieta to podstawa zdrowia i dobrej figury. Bilans kaloryczny jest bardzo ważny. W książce Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii jest to ładnie opisane. Jak się chce mieć ładną figurę to trzeba zacząć o siebie dbać nic samo się nie zrobi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1