Takiej miss jeszcze nie było. 19-letnia muzułmanka zamieniła bikini na BURKINI!

01 Grudnia 2016

Śliczna nastolatka w czasie wyborów ani razu nie odsłoniła swoich włosów.

Halima Aden

Konkursy piękności przebiegają zawsze według tego samego scenariusza. Uczestniczki wdzięczą się na scenie w błyszczących kreacjach, później zrzucają z siebie ubrania i pozują w skąpych strojach kąpielowych, a na koniec wygłaszają utarte slogany o tym, by „na świecie zapanował pokój”. Wszystkie mają długie włosy, śnieżnobiałe zęby, długie nogi i bardzo wąskie talie. Trudno je od siebie odróżnić.

Ta kandydatka do tytułu królowej piękności zupełnie nie pasuje do tego opisu. Halima Aden to pierwsza muzułmanka, która wzięła udział w wyborach miss i wystąpiła z hidżabem (chustą) na głowie. Kiedy przyszła pora na bikini - zaskoczyła wszystkich, pozując w tzw. burkini (strój kąpielowy z długimi nogawkami i rękawami).

W Sieci oczywiście zawrzało…

Zobacz również: Co to jest BURKINI? Zobacz strój kąpielowy dla muzułmanek w całej okazałości!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-02 16:48:46

miss pieknosci ale chyba chusty na glowie !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 22:59:16

Jeśli ona nie zamierza pokazać włosów ani ciała w kostiumie to ni widzę sensu aby brała udział w konkursie piękności. Przecież i tak nikt jej nie wybierze, nie wiedząc, jak ona wygląda bez chusty i tej całej odzieży. Za miły uśmiech i ładne oczy nie zostanie wybrana.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 22:55:19

nie mam nic do osób noszących hijab. jak chcą to niech to sobie robią, ale nie podoba mi się takie pozwalanie na wpuszczanie tego do "kultury mainstreamowej". mam na myśli to ,że skoro w naszej kulturze takie stroje nie występują to nie powinny być tolerowane. Przez takie rzeczy muzułmanie nie chcą się integrować. potem dochodzi do tego ,że zaczynają odrzucać jurysdykcję bo prawo szariatu itp. Nie będą nigdy częścią społeczeństwa skoro chcą mieć swoje własne wartości i zasady

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 20:13:59

Włosy zakryte, że niby skromna, ale makijaż jest. Mnóstwo jest podobnych do niej, muzułmanki z chustą na glowie, a w ostrym makijażu, poobwieszane błyskotkami i w markowych ubraniach. I kto tu jest skromny, one, czy nie-muzułmanki z delikatnym makijażem bądź bez niego i skromnie ubrane? Śmieszy mnie takie zaprzeczanie samej sobie. Tym bardziej tutaj w Europie takie kombo nie ma sensu, zakryte włosy krzyczące "zobaczcie, jaka jestem skromna", do tego makijaż jak z okładki i torebka LV, a rezultat- jeszcze większe zwracanie na siebie uwagi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1